Підібрати матеріали:

Конспект уроку з теми "«Джейн Ейр» Шарлотта Бронте. Історія створення роману. Життя сироти Джейн Ейр на тлі суспільства. Достовірність зображення середовища, реалістичні деталі."

Автор: Рожкова Світлана Василівна

Посада: вчитель зарубіжної літератури

Місце роботи: Костянтинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 Костянтинівської міської ради Донецької області

Оцініть публікацію:

Матеріали уроку допоможуть учням познайомитися з історією створення роману Шарлотти Бронте “Джейн Ейр”, в якому письменниця прагнула  донести до читача думку  про те,  що жінки повинні відстоювати свої права та захищати свої почуття. На уроці будуть розглянуті глави, де описане  важке дитинство сироти Джейн  у  тітки Рід та Ловудському притулку.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Вікно перегляду презентації
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Тусик Вікторія Іванівна
Тусик Вікторія Іванівна каже:
16.01.2024 о 12:16

Вітаю. Дуже хороша, змістовна робота.  Учні з великим задоволенням виконували всі завдання.  Трагічна історія Джейн Ейр справила на учнів незабутні емоції. Щиро дякую за роботу.

Калюжна Наталія Василівна
Калюжна Наталія Василівна каже:
23.11.2023 о 12:58

“Джейн Ейр” — безсмертний роман відомої англійської письменниці Шарлотти Бронте, що приніс їй неймовірну славу і став революційним у світовій літературі. Це щира розповідь головної героїні про свою долю і кохання, кожен епізод якої виписаний психологічно сильно й глибоко. Твір випереджав свій час за важливістю порушених у ньому проблем: особиста та соціальна свобода жінки, станова нерівність, питання віри тощо.Це мій улюблений твір! Дякую за конспект!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно