Підібрати матеріали:

Конспект уроку. РМ . Усний твір-роздум у публіцистичному стилі мовлення на суспільну тему: “ Людина- творець власного життя, або сходинки до успіху ”

Автор: Незола Наталья Володимирівна

Посада: вчитель української мови та літератури

Місце роботи: Краматорська ЗОШ № 21

Оцініть публікацію:

Даний конспект інтегрованого уроку має на меті удосконалити майстерність учнів складати твори на суспільні теми в публіцистичному стилі; формувати вміння аналізувати й співставляти інформацію. використовуючи інші дисципліни; розвивати навички добирати мовний матеріал, підпорядковувати висловлювання темі та меті спілкування; удосконалювати техніки редагування власних текстів.

Інтегровані навчальні дисципліни: українська література, правознавство, етика .

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей урок зосереджений на розвитку в учнів 9 класу здатності роздумувати та писати твори у публіцистичному стилі на суспільні теми, зокрема на тему "Людина - творець власного життя, або сходинки до успіху". Урок включає дискусії, аналіз конституційних прав і обов'язків, моральних цінностей, а також запрошує учнів до тренінгової вправи, де через творчий підхід (моделювання "новобудови власного життя" з використанням символічних "цеглинок") молодь має змогу роздумати над способами досягнення особистого успіху і щастя. Мета уроку - розвивати аналітичні, критичні та творчі навички, а також спрямовувати до самовдосконалення та осмислення власних життєвих пріоритетів.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно