Підібрати матеріали:

Конспект уроку "Здоров’я і харчування"

Автор: Драган Олена Олександрівна

Посада: Вчитель початкових класів

Місце роботи: Новоукраїнський ліцей №6

Оцініть публікацію:

В конспекті зазначені складові компоненти їжі, поняття про корисну їжу і її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я дорослих і дітей, основи культури харчування.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ – план уроку на тему "Здоров’я і харчування", метою якого є ознайомлення учнів зі складовими компонентами їжі, важливістю корисного харчування та його впливом на здоров'я. Включає ігри та активності для кращого розуміння матеріалу, наприклад, розпізнавання корисної їжі на малюнках, обговорення правил здорового харчування та визначення корисних продуктів. Крім цього, документ спрямований на виховання дбайливого ставлення до власного здоров'я та формування естетичного смаку через зацікавленість в національних традиціях харчування.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Калюжна Наталія Василівна
Калюжна Наталія Василівна каже:
27.11.2023 о 15:03

 Дякую за пророблену роботу!В конспекті зазначені складові компоненти їжі, поняття про корисну їжу і її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я дорослих і дітей, основи культури харчування. Дана розробка буде цікава батькам, вчителям основ здоров я , педагогів – організаторів.ю

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно