Підібрати матеріали:

Конспект уроку "Чи може правда бути рятівною?" для учнів початкової школи

Автор: Вус Олена Павлівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Люботинська гімназія №1

Оцініть публікацію:

Розробка уроку з предмету  “Я у світі” для учнів 4 класу  з теми “Чи може правда бути рятівною?” містить додаткові тексти для читання, життєві ситуації, інсценізацію відповідно даної теми, які сприятимуть формуванню уявлення дітей про чесність, порядність, учитимуть оцінювати свої вчинки і вчинки оточуючих з моральної точки зору. Матеріали уроку стануть у нагоді також і для проведення виховних діяльностей відповідної  тематики, сприятимуть вихованню нетерпимості до будь-якого прояву зла і неправди, відповідальності за свої слова та дії. 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ детально описує структуру уроку на тему "Чи може неправда бути рятівною". Урок спрямований на формування у дітей уявлення про чесність та порядність, вчить оцінювати вчинки з моральної точки зору, розвивати критичне мислення та виразне мовлення. Включає читання притчі і оповідань, обговорення, бесіди, фізкультхвилинку, групові завдання, що допомагає дитині усвідомити руйнівну силу брехні та важливість бути чесним перед собою та іншими.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Нєволина Світлана Борисівна
Нєволина Світлана Борисівна каже:
02.05.2021 о 17:41

Цікава тема уроку. Постановка проблемного питання -це завжди гарна мотивація для дітей. Звернула увагу на складання правил чесності, поради вчителя і казку. Дуже добре!

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
23.09.2019 о 23:46

Матеріал цікавий.Містить ряд нестандартних методів та прийомів повязаних з активізацією пізнавальної діяльності учнів.Тема актуальна.Дійсно школярі з молодших класів повинні формувати поняття добра і зла, чесності і неправдивості. Вони повинні вчитися оцінювати власні вчинки та вчинки оточуючих людей.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно