Підібрати матеріали:

Конспект уроку "Чи може правда бути рятівною?" для учнів початкової школи

Автор: Вус Олена Павлівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Люботинська гімназія №1

Оцініть публікацію:

Розробка уроку з предмету  “Я у світі” для учнів 4 класу  з теми “Чи може правда бути рятівною?” містить додаткові тексти для читання, життєві ситуації, інсценізацію відповідно даної теми, які сприятимуть формуванню уявлення дітей про чесність, порядність, учитимуть оцінювати свої вчинки і вчинки оточуючих з моральної точки зору. Матеріали уроку стануть у нагоді також і для проведення виховних діяльностей відповідної  тематики, сприятимуть вихованню нетерпимості до будь-якого прояву зла і неправди, відповідальності за свої слова та дії. 

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Нєволина Світлана Борисівна
Нєволина Світлана Борисівна каже:
02.05.2021 о 17:41

Цікава тема уроку. Постановка проблемного питання -це завжди гарна мотивація для дітей. Звернула увагу на складання правил чесності, поради вчителя і казку. Дуже добре!

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
23.09.2019 о 23:46

Матеріал цікавий.Містить ряд нестандартних методів та прийомів повязаних з активізацією пізнавальної діяльності учнів.Тема актуальна.Дійсно школярі з молодших класів повинні формувати поняття добра і зла, чесності і неправдивості. Вони повинні вчитися оцінювати власні вчинки та вчинки оточуючих людей.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно