Розробка уроку з предмету “Я у світі” для учнів 4 класу з теми “Чи може правда бути рятівною?” містить додаткові тексти для читання, життєві ситуації, інсценізацію відповідно даної теми, які сприятимуть формуванню уявлення дітей про чесність, порядність, учитимуть оцінювати свої вчинки і вчинки оточуючих з моральної точки зору. Матеріали уроку стануть у нагоді також і для проведення виховних діяльностей відповідної тематики, сприятимуть вихованню нетерпимості до будь-якого прояву зла і неправди, відповідальності за свої слова та дії.
Конспект уроку "Чи може правда бути рятівною?" для учнів початкової школи
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
Популярні публікації
- Урок англійської мови 1 клас (по підручнику "Smart Junior 1")
- Усне ділення круглих багатоцифрових чисел на одноцифрові. Задачі на рух. Подорож Західною Україною.
- Конспект урока.Тема. Повість В. Короленка «Сліпий музикант» Людина створена для щастя.
- "В своїх очах вона несе кохання…" Алігєрі Данте. Утілення в сонеті 11 Данте краси високого почуття кохання
- Урок української мови з ароматом кави
Цікава тема уроку. Постановка проблемного питання -це завжди гарна мотивація для дітей. Звернула увагу на складання правил чесності, поради вчителя і казку. Дуже добре!
Матеріал цікавий.Містить ряд нестандартних методів та прийомів повязаних з активізацією пізнавальної діяльності учнів.Тема актуальна.Дійсно школярі з молодших класів повинні формувати поняття добра і зла, чесності і неправдивості. Вони повинні вчитися оцінювати власні вчинки та вчинки оточуючих людей.