Підібрати матеріали:

Конспект уроку: Оскар Уайльд. «Хлопчик-Зірка». Тематика казки. Основний конфлікт твору. Символічний зміст назви твору.

Автор: Шакула Валентина Василівна

Посада: вчитель-методист.

Місце роботи: Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Житомрська обл.

Оцініть публікацію:

Урок-дослідження. Мета: викликати у сучасних учнів роздуми про стосунки з батьками, про повагу до батьків, про долю дітей на прикладі твору Оскара Уайльда.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Тусик Вікторія Іванівна
Тусик Вікторія Іванівна каже:
16.01.2024 о 12:03

Вітаю. Дуже хороша робота. Дійсно, сучасні діти часто не замислюються  про стосунки з батьками, про повагу до батьків, про долю дітей. Але на прикладі твору Оскара Уайльда можна звернути увагу учнів на такі проблеми.

Кожукало Наталія Вікторівна
Кожукало Наталія Вікторівна каже:
21.11.2020 о 12:05

   Урок побудований методично правильно, із врахуванням теми, поставленої мети та вікових особливостей учнів. Чітким і логічним є перехід від першого етапу до кожного наступного: мотивація навчальної діяльності (робота з епіграфом і постановка проблемних запитань) — актуалізація опорних знань ("Мозковий штурм", компаративний аналіз народної та літературної казки) — вивчення нового матеріалу та закріплення його (у конспекті чомусь  не виділені ці важливі етапи уроку,  але  відмічу залучення дітей до дослідницької діяльності, постановку проблемних запитань, роботу в групах, висновки стосовно поведінки та характеру Хлопчика-Зірки ) — підсумок заняття (гра "Мікрофон" і вправа "Продовжи речення…") — домашнє завдання. За змістом це дійсно урок-дослідження. Дякую.

Шинкар Тетяна Михайлівна
Шинкар Тетяна Михайлівна каже:
13.04.2020 о 10:11

Вчитель звертається до біографії письменника, використовує теоретичні матеріали, звертається до літературознавчих термінів. Діти обговорюють казку, тим самим один – одному нагадуючи зміст та ставлячи проблемні питання. Все це дає змогу структуровано повторити тавивчити новий матеріал. Інтерактивна гра ” Мікрофон” може пожвавити роботу на уроці.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно