Підібрати матеріали:

Конспект уроку: Оскар Уайльд. «Хлопчик-Зірка». Тематика казки. Основний конфлікт твору. Символічний зміст назви твору.

Автор: Шакула Валентина Василівна

Посада: вчитель-методист.

Місце роботи: Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Житомрська обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок-дослідження. Мета: викликати у сучасних учнів роздуми про стосунки з батьками, про повагу до батьків, про долю дітей на прикладі твору Оскара Уайльда.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ являє собою план уроку літератури, на якому розглядається казка Оскара Уайльда "Хлопчик-Зірка". Урок включає вивчення тематики, основного конфлікту та символіки назви казки. Метою уроку є дослідження творчості Уайльда, розвиток навичок аналізу літературного тексту та виховання добросердечності та моральних цінностей. Урок передбачає активне залучення учнів до обговорення, групової роботи та рефлексії за допомогою питань та творчих завдань. Використовується різноманітне обладнання, включаючи портрет письменника, ілюстрації до казки та фрагменти фільму.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Блінова Олена Володимирівна
Блінова Олена Володимирівна каже:
31.03.2024 о 21:40

 Вітаю! Дякую за гарну роботу! Методичний матеріал  уроку підібраний вдало, він передбачає активне залучення учнів до обговорення, групової роботи та рефлексії за допомогою питань та творчих завдань.

Тусик Вікторія Іванівна
Тусик Вікторія Іванівна каже:
16.01.2024 о 12:03

Вітаю. Дуже хороша робота. Дійсно, сучасні діти часто не замислюються  про стосунки з батьками, про повагу до батьків, про долю дітей. Але на прикладі твору Оскара Уайльда можна звернути увагу учнів на такі проблеми.

Кожукало Наталія Вікторівна
Кожукало Наталія Вікторівна каже:
21.11.2020 о 12:05

   Урок побудований методично правильно, із врахуванням теми, поставленої мети та вікових особливостей учнів. Чітким і логічним є перехід від першого етапу до кожного наступного: мотивація навчальної діяльності (робота з епіграфом і постановка проблемних запитань) — актуалізація опорних знань ("Мозковий штурм", компаративний аналіз народної та літературної казки) — вивчення нового матеріалу та закріплення його (у конспекті чомусь  не виділені ці важливі етапи уроку,  але  відмічу залучення дітей до дослідницької діяльності, постановку проблемних запитань, роботу в групах, висновки стосовно поведінки та характеру Хлопчика-Зірки ) — підсумок заняття (гра "Мікрофон" і вправа "Продовжи речення…") — домашнє завдання. За змістом це дійсно урок-дослідження. Дякую.

Шинкар Тетяна Михайлівна
Шинкар Тетяна Михайлівна каже:
13.04.2020 о 10:11

Вчитель звертається до біографії письменника, використовує теоретичні матеріали, звертається до літературознавчих термінів. Діти обговорюють казку, тим самим один – одному нагадуючи зміст та ставлячи проблемні питання. Все це дає змогу структуровано повторити тавивчити новий матеріал. Інтерактивна гра ” Мікрофон” може пожвавити роботу на уроці.

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно