Підібрати матеріали:

Збірник.Дидактичний матеріал з математики 1 клас НУШ.

Автор: Костенко Валентина Іванівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: КЗ "Курилівський ліцей"

Оцініть публікацію:

Збірник. Дидактичний матеріал з математики 1 клас НУШ.В цьому збірнику зібрані матеріали для малечі 1 класу Нової української школи.

Можливість оптимального підібору дидактичного матеріалу, його оформлення, доступність інформаційного повідомлення дозволяють учителеві урізноманітнити проведення уроків, зацікавити вивченням свого предмету і зекономити час.

Розроблені дидактичні матеріали можуть використовуватися вчителем на різних типах уроку. Не слід забувати і про те, що вчитель самостійно, використовуючи інформаційні технології і власні вміння користування комп’ютерною технікою і спеціальними програмами (як базовими так і прикладними) може розробити контролюючі тести для перевірки засвоєння знань учнями на певному етапі вивчення матеріалу.

Робота містить картки із завданнями з математики для учнів першого класу та цікавий дидактичний матеріал. Використання їх на різних етапах уроку та вдома урізноманітнить роботу з учнями, дасть можливість перевірити засвоєння ними програмового матеріалу. Виконання вправ допоможе учням закріпити свої знання з математики.

  Запропонований матеріал відповідає чинній програмі з математики і призначений для оперативної перевірки знань учнів, своєчасного виявлення і усунення прогалин  у засвоєнні вивченого матеріалу.

  Робота складається  з цікавого дидактичного матеріалу. Завдання розташовані на картках, які можна використовувати на різних етапах засвоєння знань. Учні можуть їх опрацьовувати як в умовах класної самостійної роботи, а також як тренувальні вправи дома.

Є   завдання для формування вмінь виконувати арифметичні дії, порівнювати числа, розв’язувати задачі. Цікавими для дітей будуть завдання на розв’язування задач за малюнками, задач – вправ, побудову та вимірювання відрізків.

 Сучасний шкільний курс математики має великі розвиваючі можливості завдяки своїй цілісності й логічній строгості. Гра, як відомо, є найприроднішою і найпривабливішою діяльністю для молодших школярів. Ще К.Д. Ушинський писав: “зробити серйозне заняття для дитини цікавим – ось завдання початкового навчання. Кожна здорова дитина потребує діяльності і до того ж серйозної діяльності… З перших же уроків привчайте дитину полюбити свої обов’язки й знаходити приємність в їх виконанні”.

 Саме в іграх розпочинається невимушене спілкування дитини з колективом класу, взаєморозуміння між учителем і учнем. У процесі гри в дітейвиробляється звичка зосереджуватися, працювати вдумливо, самостійно. Розвивається увага, пам’ять, жадоба до знань. Задовольняючи свою природну невсипущу потребу в діяльності, в процесі гри дитина “добудовує” в уяві все, що недоступне їй у навколишній дійсності, в захопленні не помічає, що вчиться – пізнає нове, запам’ятовує, орієнтується в різних ситуаціях, поглиблює набутий раніше досвід порівнює запас уявлень, понять, розвиває фантазію.

 У грі найповніше проявляються індивідуальні особливості, інтелектуальні можливості, нахили, здібності дітей. Гра належить до традиційних і визнаних методів навчання і вихованнядошкільників, молодших школярів і підлітків. Цінність цього методу полягає в тому, що в ігровій діяльності освітня, розвиваюча й виховні функції діють у тісному взаємозв’язку. Гра як метод навчання організовує, розвиває учнів, розширює їхні пізнавальні можливості,

виховує особистість.

 

 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно