Підібрати матеріали:

Збірник цікавих математичних задач для учнів 1 класу.

Автор: Матлак Неля Анатоліївна

Посада: Вчитель початкових класів

Місце роботи: Зеленченська ЗОШ І-ІІ ступенів

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Ще одна проблема, на яку слід звернути увагу при вивченн і математики в початкових класах, — розв’язання задач. Саме задачі допомагають формувати кожне нове поняття, усвідомити його значення, потребують його застосування.У 1 класі вивчаються прості задачі. Високий рівень умінь розв’язувати прості задачі — необх ідна умова успішного вивчення математики в цілому та розвитку вмінь розв’язувати складені задачі у подальшому навчанні зокрема.Кожну задачу читайте двічі. Першого разу прочитайте з метою ознайомлення з її змістом у цілому. Другого разу задачу прочитайте частинами і так, щоб кожна частина мала певні дані.Щоб перевірити, як ваша дитина усвідомила умову задач і, задайте запитання за змістом або запропонуйте переказати всю задачу: «Прочитай задачу і скажи, що нам відомо про…», «Послухай задачу і повтори вголос її запитання ».Якщо в задачі є маловідомі слова-терміни, то їх слід пояснити, застосовуючи для цього предметні ілюстрації чи малюнки.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Сафата Аліна Сергіївна
Сафата Аліна Сергіївна каже:
12.03.2021 о 21:55

Дуже гарна робота. Дітям дуже цікаво розв’язувати задачі, коли є не тільки умова задачі, а ще й  яскраві картинки, тоді їх краще зацікавити. Картинки підібрані дуже гарно, дітям легко розв’язати задачі за цими картинками. Дякую за роботу. Великих Вам успіхів.

Просяник Ірина Анатоліївна
Просяник Ірина Анатоліївна каже:
10.05.2019 о 19:00

З цікавістю читала задачі для діток) Так классно) А в першій задачі про гусей підвох ? Було 4 гусака и пришло ще 2 пташки( ще 2 гуся?). Якщо прийшли гусі, то зрозуміло, що стало 6, а якщо просто птахи, то гусей залишилося 4 ))) Так сподобалося) Дякую!

Пилипенко Вікторія Юріївна
Пилипенко Вікторія Юріївна каже:
31.03.2019 о 11:44

Я як вчитель математики знаю як дітям важко розвязувати задачі, але така кольорова збірка знахідка в роботі вчителя! Дякую! Гарних учнів і творчої наснаги!

Шатрава Марина Володимирівна
Шатрава Марина Володимирівна каже:
29.03.2019 о 13:28

Яскрві та цікаві задачі. Думаю, що діти зацікавляться такою формою роботи. Дякую за ваш досвід. Творчих успіхів Вам на педагогічній ниві!!!!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно
Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю