В умовах творчого запровадження інтерактивного навчання особливе місце займають групові форми і методи роботи. Адже учні стають невід’ємною частиною згуртованого дитячого колективу і завдяки своїм індивідуальним можливостям починають відчувати і співпрацювати з однолітками, вони зацікавленні в підтримані дружніх стосунків з ровесниками. Працюючи в команді, учень має можливість проявляти ініціативу, вчитися планувати свої дії, переконувати, нести відповідальність за себе і команду. Зрозуміло, що роль вчителя при цьому по-особливому ефективна в плані дієвого співробітництва. Таким чином, групові форми роботи сприяють піднесеню рівня навчальних можливостей учнів, сприяють активізації навчального процесу на уроках інваріантної і варіативної частини навчального плану.
Мета роботи: сприяти поглибленю та закріпленню програмових питань, вмінню аналізувати, узагальнювати, виявляти кмітливість і винахідливість та підвищити інтерес до здобуття знань.
Завдання: описати завдання на уроці української мови у 2 класі НУШ та впроваджувати їх у практичну діяльність.
В роботі дібрано на мій погляд, цікаві та ефективні завдання з тем, що вивчаються другому класі НУШ для роботи в групах.