Підібрати матеріали:

Відеоурок "Графічні об’єкти в текстових документах"

Автор: Бройченко Анатолій Герасимович

Посада: Учитель фізики та інформатики

Місце роботи: ОЗО "Випаснянський ЗЗСО"

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Будемо вчитися додавати в текстовий документ різні графічні об’єкти (фото, фігури, 3D моделі та ін.). Також навчимося їх вирівнювати на сторінці. В кінці уроку спробуйте зробити цікаві практичні завдання. Давайте навчатися разом. До підручника «Інформатика 6 клас». Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. (2023 р.).

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація охоплює тему графічних об'єктів у текстових документах. Вона розглядає різні види графічних об'єктів, які можна інтегрувати в текстові документи, обговорює властивості цих об'єктів, а також містить інформацію про способи обтікання зображення текстом для оптимального розміщення тексту та зображень. Також обговорюється процедура групування фігур для спрощення процесу редагування графічних зображень. В кінці зазначено, що повну презентацію можна переглянути на YouTube-каналі "Дистанційне навчання".

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Іллєнко Ірина Олександрівна
Іллєнко Ірина Олександрівна каже:
23.11.2023 о 10:25

Гарно та коректно побудований урок на якому висвітлено як додавати в текстовий документ різні графічні об’єкти (фото, фігури, 3D моделі та ін.). Також можна навчитися їх вирівнювати на сторінці. В кінці уроку як зазвичай цікаві практичні завдання. 

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно