Підібрати матеріали:

Заняття для дітей ранньої групи з теми: «Осінь чарівниця».

Автор: Новікова Вікторія Віталіївна

Посада: вихователь

Місце роботи: ЗДО 2

Оцініть публікацію:

 

             Заняття для дітей ранньої групи

                                                    (дитина в пр. довкіллі + аплікація+ с.е.)

                

                                                                   Тема: «Осінь чарівниця»

Мета: надати дітям уявлення про овочеві культури; вчити дітей впізнавати моркву, буряк, картоплю і називати їх; формувати узагальнююче поняття «овочі». Вчити дітей показувати листочки по слову, що означає колір і розмір. Закріпити вміння дітей розрізняти і називати кольори; закріпити поняття «великий», «маленький». Закріплювати вміння дітей розрізняти і називати кольори (зелений, жовтий, червоний). Вчити малюків розміщувати силуети фруктів у певному місці, називати фрукти. Розвивати зорову і слухову увагу,  пам’ять, мовленнєву активність; Розвивати естетичне сприймання, вміння орієнтуватися на площині. Виховувати допитливість, пізнавальний інтерес. Викликати інтерес до аплікації, та до спільної роботи.

 

Матеріал та обладнання: м’які іграшки – ведмедик та лисичка; натуральні овочі: морква, буряк, картопля; картоні листя: жовтого, зеленого, червоного кольору, та різні за розміром (великі та маленькі); музика: «Вот мы в автобусе сидим», «Осінь – чарівниця»; натуральний фрукт: яблука; зразок аплікації «Яблука»; заготовки для аплікації.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує проведення заняття для дітей ранньої вікової групи на тему "Осінь чарівниця". Основна мета - навчання дітей упізнавати овочі, кольори, розрізняти великі та маленькі предмети. Заняття включає ігрову взаємодію з м'якими іграшками (ведмедик, лисичка), пісні, дидактичні ігри, а також аплікацію з натуральними матеріалами (листя, овочі). Воно спрямоване на розвиток зорової і слухової уваги, пам'яті, мовлення дітей, а також на виховання естетичного сприймання та пізнавального інтересу через інтерактивні методи навчання.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно