Підібрати матеріали:

З ДОСВІДУ РОБОТИ: «СТРЕТЧИНГ ЯК ЗАСІБ ВДОСКОНАЛЕННЯ РОЗВИТКУ ГНУЧКОСТІ НА ЗАНЯТТЯХ ГУРТКА ФІТНЕС-АЕРОБІКИ»

Автор: Яблонська Ірина Василівна

Посада: завідувач відділу

Місце роботи: КПНЗ ЦСДЮМ "Олімп" КМР

VIP-користувач

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

✨ Створюєте навчальні матеріали?📖

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

Одним із основних завдань фізичного виховання вихованок є розвиток життєво необхідних рухових якостей, навичок та вмінь у процесі навчання та занять з використанням інноваційних фітнес-програм та технологій. При цьому важливим критерієм оцінювання фізичної підготовленості дівчат є рівень розвитку гнучкості, яка визначається здатністю виконувати рухи в суглобах із якомога більшою амплітудою. Вправи для розвитку гнучкості сприяють зміцненню суглобів, підвищенню міцності й еластичності м’язів, зв’язок і сухожилок, удосконаленню координації опорно-рухового апарату, що значною мірою запобігає його травмуванню. За недостатнього рівня розвитку гнучкості обмежується розвиток інших рухових якостей та підвищується напруженість м’язів, що прискорює виникнення процесу стомлення під час занять фізичними вправами. На даний час визнаним засобом підвищення рівня гнучкості є інноваційний вид рухової активності – стретчинг (від англ. «Stretching» розтягування) – система спеціально фіксованих положень певних частин тіла з метою розвитку рухливості у суглобах.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує досвід роботи Комунального позашкільного навчального закладу «Центр спорту для дітей, юнацтва та молоді «Олімп» м. Кривий Ріг на тему впровадження стретчингу як засобу вдосконалення розвитку гнучкості в рамках занять гуртка фітнес-аеробіки. Представлено теоретичні аспекти стретчингу, його види та методи контролю рівня гнучкості. Особлива увага приділена практичному застосуванню стретчингу для підвищення ефективності фізичних вправ і профілактики травматизму, а також організації досліджень ефективності стретчингу.

Додайте в закладки, щоб не втратити. 😉

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Кушнірчук Ірина Володимирівна
Кушнірчук Ірина Володимирівна каже:
29.02.2024 о 21:21

В хореографії теж дуже важливо розвити рухливість суглобів, гнучкість, еластичність м язів. Теж ступінь розвитку гнучкості є одним із факторів майстерності танцівника. Тому цей матеріал для хореографів також буде дуже цікавим, актуальним, пізнавальним. 

Створюєте навчальні матеріали?

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно