Підібрати матеріали:

Методичні рекомендації: «Організація та проведення спортивно-масових заходів у закладах позашкільної освіти»

Автор: Яблонська Ірина Василівна

Посада: завідувач відділу

Місце роботи: КПНЗ ЦСДЮМ "Олімп" КМР

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Спортивно-масові заходи – змагання, фестивалі і традиційні спортивні свята, що проводяться, – один з найбільш ефективних шляхів залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом. Такі заходи сприяють вихованню колективізму, причетності, почуття гордості за свій гурток, заклад. Вихованці вчаться дотримуватися традиції закладу, долучаються до його історії.

Спортивне змагання – це змагання (суперництво) людей в ігровій формі з метою з’ясування переваги в ступені фізичної підготовленості, у розвитку деяких сторін свідомості. Спортивні змагання – яскраве, емоційне видовище. Задоволення від спортивних видовищ виникає внаслідок співучасті в них глядача, вони сприяють сміливим і рішучим діям учасників, їх високих досягнень. Змагання дозволяють вирішувати педагогічні, спортивно-методичні та суспільні завдання. Під час спортивних змагань вирішуються ті ж педагогічні завдання, що і на заняттях фізичною культурою і спортом в цілому, тобто вдосконалення фізичної, технічної, тактичної, психічної та теоретичної підготовленості. Змагання – одна з дієвих заходів підвищення тренованості спортсмена. Особливо велике значення спортивних змагань для формування вольових рис характеру.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Николаїшин Надія Володимирівна
Николаїшин Надія Володимирівна каже:
02.05.2020 о 00:23

Найвища похвала автору за таку цікаву, актуальну методичну розробку. Вона дійсно варта уваги педагогів! Буде дуже корисною у роботі!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно