Продовжувати знайомити дітей з осінніми явищами, виховувати пізнавальний інтерес до природного довкілля, закріпити назви овочів та фруктів, їх зовнішній вигляд, формувати уявлення про ознаки сонця та хмари, закріпити назви кольорів (жовтий, червоний, оранжевий), вчити складати з частин ціле, продовжувати навчати малят слухати літературні твори, повторювати її, розвивати мовлення дітей, продовжувати навчати дітей елементарними навичкам малювання (пальчиком малювати дощик), розвивати дрібну мускулатуру пальців рук, виховувати охайність під час малювання.
З А Н Я Т Т Я з розвитку мовлення для дітей раннього віку
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
Популярні публікації
- Конспект уроку з української мови для 7 класу на тему: « Твір розповідного характеру про виконання автором улюбленої справи в художньому стилі»
- Навчальний проєкт з природознавства для 5класу на тему «Смітити не можна, переробляти» (про «друге життя» побутових речей)
- "Контрольний письмовий докладний переказ тексту розповідного характеру з елементами роздуму, що містить однорідні члени речення"
- Урок "Тема кохання (Шимека і Бузі) в повісті Шолом-Алейхема "Пісня пісень"
- Контрольна робота Складне речення з різними видами сполучникового і безсполучникового зв’язку
Гарна, яскрава розробка заняття. На фото можна побачити, що діткам дуже цікаво. Розвивати мовлення, мускулатуру рук, виховувати пізнавальний інтерес -дуже гарна мета, яка, я впевнена була досягнена автором.