Підібрати матеріали:

Вивчення англійської – школа або самонавчання?

Автор: Водолажко Лілія Іванівна

Посада: контент-менеджер

Місце роботи: ВсімОсвіта

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Вибір на користь школи англійської мови роблять ті, для кого хороший рівень читання, письма та розмови має важливе значення в кар’єрі та навчанні. Для них це не примха й не хобі, а необхідність. Самонавчання ж вибирають ті, для кого бажання вивчати англійську спонтанне. Такими ж стихійними будуть і їхні заняття.

Вивчення англійської школа або самонавчання

Самонавчання може стати підступною пасткою, в яку дуже легко втрапити – зареєструвавшись у сотнях додатків і розвісивши по всій квартирі різноманітні картки. Не вивчивши жодного слова англійською, багато хто відчуває себе поліглотами.

А от  школа англійської мови EnglishOffice не дозволила, щоб таке  сталося… Чим більше часу люди витрачають на підготовку, тим швидше їх мотивація сходить нанівець. При її відсутності набагато важче знайти час і сили на заняття англійською мовою. З плином часу в людини з’являються справи, які, як їй здається, набагато важливіші, ніж вивчення 10 нових англійських слів. Ще одним мінусом самонавчання, якого можна уникнути, записавшись у школу англійської мови EnglishOffice, є відсутність системи. Вивчення іноземної мови вимагає часу. У сучасної людини вільна хвилинка випадає не так вже й часто. Навіть якщо сьогодні вона витратила годину на те, щоб прочитати кілька сторінок англійською, немає ніякої гарантії, що завтра у неї  буде на це час. У результаті, в додатку набігає сотня слів, які давно ніхто не повторював, а стікери без уваги висять на стінах, доки не опадуть, як жовте осіннє листя. Людина просто не займається, а без повторення все вивчене забувається дуже швидко. Доводиться починати все спочатку, і знання англійської мови довгий час залишаються на рівні «Hello, my name is Vova».

Вивчення іноземних мов – затребуваний запит. З кожним роком все більше людей різного віку прагнуть поліпшити свій рівень володіння англійською мовою. 

Вивчення англійської школа або самонавчання

Не забувайте, що володіння англійською допоможе вам:

  • Отримати краще оплачувану роботу.
  • Читати в оригіналі фахову літературу.
  • Знайти бізнес-партнерів.
  • Користуватися англомовними сайтами.
  • Їздити у закордонні відрядження.
  • Проводити переговори з іноземними партнерами.
  • Подорожувати.
  • Читати етикетки і т.д.

Наостанок кілька цікавих фактів

Англійська мова є рідною для 500 млн. людей в 12 країнах світу. Сьогодні приблизно 1,5 млрд. людей розмовляють англійською. 80% інформації, що зберігається на комп’ютерах у всьому світі, англомовна.

Як бачимо, сучасні методи самостійного вивчення іноземних мов поступаються школам англійської мови. Ніякий додаток не може забезпечити той рівень якості занять, який надає мовна школа. Зробіть свій вибір на користь школи англійської мови EnglishOffice і ви отримаєте бажаний результат.

Вікно перегляду презентації
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно