Підібрати матеріали:

Виступ на тему: "Вивчення, узагальнення та впровадження перспективного педагогічного досвіду в навчально-виховний процес"

Автор: Ткаленко Юлія Пантеліївна

Посада: учитель математики

Місце роботи: Веселівський ліцей Чмирівської сільської ради

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Головним показником творчої діяльності педагога є наявність педагогічних знахідок, ідей, що згодом утворюють педагогічний досвід. Перспективний педагогічний досвід визначає зміст освіти, істотно впливає на форми і методи, організаційну структуру педагогічного процесу.

Саме тому проблеми вивчення, моделювання, узагальнення і поширення перспективного педагогічного досвіду стають одними з найважливіших задач для всіх педагогічних колективів.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує процес вивчення, узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду в навчально-виховний процес Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Автором є Ткаленко Ю.П., який акцентує увагу на актуальності інноваційної діяльності в школі, зокрема на розвитку особистості педагога та учнів через педагогічний пошук та ефективні методи самореалізації. Вказано на значення передового педагогічного досвіду, що охоплює як комплексний так і локальний підходи в різних сферах освітнього процесу, ідеться про моделювання, алгоритми вивчення та впровадження такого досвіду. Описано методики поширення та узагальнення цього досвіду серед педагогічної спільноти, з акцентом на діяльність, спрямовану на оновлення освітнього процесу та підвищення професійної майстерності вчителів.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно