Підібрати матеріали:

Виховна година: «Здоров’я – найдорожчий скарб»

Автор: Ухова Яна Миколаївна

Посада: Практичний психолог,вихователь ГПД

Місце роботи: СЗШ I-III ступенів села Крикливець

Оцініть публікацію:

Мета: поглибити поняття про те, що для людини головне – це здоров’я. Створити умови для закріплення знань учнів з питань здорового способу життя; розширити поняття про те, що від здоров’я дітей залежить здоров’я нації, а значить благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє. Розширити знання дітей про особисту гігієну, виникнення різних хвороб. Формувати здоров’язберігаючу компетентність, санітарно-гігієнічні навички догляду за тілом; сприяти зміцненню здоров’я дітей, покращенню настрою. Розвивати вміння берегти здоров’я, слідкувати за собою, дотримуватися правил безпечної поведінки. Виховувати життєву потребу – бути завжди здоровим.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує виховну годину на тему значення здоров'я, яка називається «Здоров’я – найдорожчий скарб». В ньому викладаються цілі заняття, включно з поглибленням знань учнів про здоровий спосіб життя, формування гігієнічних навичок та усвідомлення важливості здоров'я для особистого благополуччя та майбутнього України. Описаний хід заняття включає мотиваційні завдання, актуалізацію знань, роботу з прислів’ями про здоров’я, інформацію про правильне харчування, витаміни, особисту гігієну та необхідність дбайливого ставлення до власного здоров'я.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Плосконос Ірина Ігорівна
Плосконос Ірина Ігорівна каже:
03.04.2021 о 23:02

Дуже гарна робота! Чудово! Багато подано інтересного матеріалу не тільки теоретичного, а й практичного! Гарні завдання.

Білокінь Катерина Миколаївна
Білокінь Катерина Миколаївна каже:
21.03.2021 о 21:48

Ви великий молодець. Хороша розробка. Допомогла в роботі. Дякую. маю надію, що і надалі буду користуватися вашими матеріалами. багато теоритичного матеріалу, який перемежований із практичними завданнями, що робить заняття цікавим і продуктивним.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно