Підібрати матеріали:

Виховання ціннісного ставлення до природи у дітей з особливими освітніми потребами.

Автор: Булко Надія Михайлівна

Посада: вихователь

Місце роботи: КЗ"Березнянський НРЦ"

Оцініть публікацію:

Одним з чинників, що визначають перспективи буття української нації, виховання ціннісного ставлення людей до природи, зміст  якого ставить перед людиною завдання визначити своє місце у нашому спільному домі, що зветься Земля. Усвідомлення необхідності узгоджувати свою діяльність із правилами взаємодії з природним довкіллям, які відповідають логіці самої природи, забезпечить можливість існування людства сьогодні та в майбутньому. Виховання ціннісного ставлення до природи як складник формування особистості є актуальною педагогічною проблемою, що має велике економічне та соціальне значення і потребує пошуку ефективних шляхів розв’язання в усіх ланках освіти.

Діти з особливими освітніми потребами потребують особливого ​​індивідуального підходу в навчанні і вихованні. А по відношенню до природи – багаторазового аналізу їхніх дій серед оточуючого середовища.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує досвід автора з питань виховання в дітей з особливими освітніми потребами ціннісного ставлення до природи. Тема акцентує на важливості формування у дітей любові до природи, розуміння їх власної ролі та відповідальності за навколишнє середовище. В документі розкривається, як через практичні діяльності, такі як екскурсії до природи, виконання завдань, спостереження та ігрові методики, можна виховати в дітей повагу та турботу про природні ресурси. Автор поділяє п'ятирічний досвід роботи у цій сфері, наголошуючи при цьому на індивідуальному підході до кожної дитини з особливими потребами, а також значенні праці та гри у виховному процесі.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Сидорчук Анна Миколаївна
Сидорчук Анна Миколаївна каже:
25.04.2024 о 11:04

Ваша розробка чудово підходить для впровадження інклюзивної освіти у класах. Пропоновані методи дозволяють створити сприятливу атмосферу для всіх учнів. Можливо, ви розглядали можливість проведення тренінгів або вебінарів для вчителів щодо використання вашої методики?

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно