Підібрати матеріали:

Все найкраще дітям, або які підручники потрібні першокласникам

Автор: Водолажко Лілія Іванівна

Посада: контент-менеджер

Місце роботи: ВсімОсвіта

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

На початку кожного навчального року батьки вирішують багато невідкладних питань: купити одяг школярикові, навчальне приладдя, книжки і зошити. А коли у вас першокласник, хвилювань і очікувань вдвічі більше. Особливо багато питань щодо підручників для 1 класу НУШ — якими вони мають бути, щоб відповідати новим навчальним стандартам. Пропонуємо розібратися в усіх нюансах.

Чи потрібно купувати підручники 

Ви можете спитати, навіщо купляти книги для навчання, якщо їх безплатно видають в школі. Але відповідальні батьки завжди потурбуються про другий комплект, щоб дитина не носила до школи повний важкий ранець.

Крім того, в сучасних реаліях багато дітей вчиться дистанційно, перебуваючи за кордоном чи в місці, віддаленому від своєї школи. В такому випадку комплект книжок для 1 класу просто необхідний.

Третя причина покупки посібника не дуже приємна, але дуже часто має місце: дитина загубила чи значно пошкодила книгу. А в кінці навчального року її потрібно здати в бібліотеку. 

Якщо у вас є бажання (потреба) купити посібники своєму першокласникові, то в інтернет-магазині видавництва «Навчальна книга. Богдан» великий вибір якісної навчальної літератури.

Критерії НУШ (1 клас) — підручники для успішного і цікавого навчання

Нова Українська Школа покликана змінити авторитарну систему освіти, яка залишилася нам в спадок від радянського ладу, на демократичну. Принципи НУШ:

  • Партнерські стосунки вчителя і учня, повага до дитини;
  • Діяльнісне навчання, спрямоване не на засвоєння певної кількості фактів, а на здобутті навичок і вмінь;
  • Розвиток здібностей кожної дитини;
  • Цікавий і різносторонній навчальний процес, побудований з урахуванням побажань і очікувань учня.

Велику роль у втіленні ідей Нової Української Школи відіграють книги для навчання. Цікаво викладений матеріал, яскраві привабливі ілюстрації, завдання ігрової форми, повна відповідність чинним програмам, засвідчена грифом МОН України, — ось основні критерії сучасних книг для НУШ. 

Підбірка підручників для 1 класу від видавництва «Богдан»

Компанія «Навчальна книга. Богдан» — одне з найавторитетніших підприємств у галузі книгодрукування, основна спеціалізація якого — навчальна література. Підручники, створені авторами НК Богдан, вже традиційно стають переможцями обох етапів конкурсу, заснованого Міністерством науки і освіти України. 

Пропонуємо підбірку навчальної літератури для 1 класу, яка повною мірою відповідає вимогам НУШ:

  1. «Буквар» Каніщенко Антоніни Пантелеймонівни з першого погляду приваблює цікавою обкладинкою — мудра вчителька-сова запрошує до лісової школи. Яскраві ілюстрації, завдання-ігри з перших днів навчання пробудять у малюків інтерес до читання.
  2. «Математика» Будної Наталії Олександрівни поєднує два підходи до вивчення предмета — традиційне та розвиваюче. Запропоновані система на розвиток просторової уяви, вправи на комбінаторику, для кращого засвоєння матеріал подається у стислій формі — в таблицях, схемах, діаграмах, графіках.
  3. «Англійська мова» авторства Будної Тетяни Богданівни відповідає чинній програмі з вивчення іноземних мов. Посібник укомплектовано аудіододатком з діалогами, піснями, віршами, бесідами, озвученими носіями мови. Яскраві ілюстрації, цікаві завдання на всі види мовних навичок — говоріння, письмо, читання, усвідомлення — сприяють продуктивному та живому вивченню English. 

До кожної навчальної книжки можна підібрати комплекти зошитів та додаткових посібників. Знайти їх можна, скориставшись зручною системою навігації сайту (https://bohdan-books.com/catalog/3140/). Додавайте у кошик і забирайте, щоб бути повністю готовими до першого року у школі.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно