Підібрати матеріали:

Виховний захід з Правил дорожнього руху

Автор: Рудова Надія Валентинівна

Посада: вчитель біології

Місце роботи: Оріхівська філія №3

Оцініть публікацію:

 Виховний захід для формування у дітей знань  з правил дорожнього руху, розвивитку логічне мислення, пам’яті, увагу, виховування бережливого ставлення до власного життя та життя оточуючих, культуру поведінки в громадських місцях, акуратність.

Закріпити навички учнів із ПДР; навчити їх постійно дотримуватися правил ПДР, аналізувати їх значення, не ризикувати своїм життям і здоров’ям, перебуваючи на дорозі; виховувати почуття відповідальності, свідомого ставлення до реальних подій, дисциплінованості.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Нєволина Світлана Борисівна
Нєволина Світлана Борисівна каже:
13.04.2021 о 09:00

Прекрасна, цікава виховна година на дуже важливу тему дорожнього руху. Тут і презентація, і казкові герої, я загадки, які так полюбляють діти. Думаю, таким прекрасним заходом мета – вчити дітей логічно мислити, виховувати відповідальне ставлення до життя, розширювати знання про ПДР – була досягнута.  Цікава розробка.  Думаю, малята були у захваті.

Нєволина Світлана Борисівна
Нєволина Світлана Борисівна каже:
06.04.2021 о 15:03

Чудова, цікава розробка, яка у доступній для малюків формі нагадає їм про ПДР, буде виховувати культуру поведінки в громадських місцях, логічне мислення, увагу. Сподобалось і те, що були задіяні казкові герої. Це допоможе дітям краще запам"ятати правила дорожнього руху, визове їх цікавість, та, без сумніву створить гарний настрій.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно