МЕТА: систематизувати та узагальнити вивчений матеріал про головні та другорядні члени речення; удосконалювати навички правильно визначати їх у реченні, ставити до них питання та правильно використовувати їх у мовленні;
розвивати навички і вміння уважно слухати; усне і писемне мовлення, пам’ять, увагу;
формувати навчальну, когнітивну та громадянську компетентності;
виховувати естетику мовлення, свідоме ставлення до мови.
Для проведення уроку вчителька обрала цікаву форму — поїздка на ярмарок. Але маю ряд запитань: 1. Чи не вважаєте, що затягнутий етап визначення емоційної готовності до уроку? До речі, слово "зясування" пишеться з апострофом. 2. Прослухавши аудіозапис твору О.Вишні, почати рахувати члени речення. Це реально? 3. На запитання №№ 3, 13, 14 фронтальної бесіди дані неповні відповіді. Чи не так? 4. Як формувалася громадянська компетентність учнів? Адже про це сказано в меті уроку. Вибачте, але креативна форма домінує над змістом заняття.
Цікавий матеріал. Подяка авторові, який подав багато корисних ідей як в цікавій, незвичній формі можна подати навчальний матеріал, щоб активізувати учнів, підвищити їх зацікавленість до предмету, реалізувати різні нестандартні форми та методи роботи з учнями.