Підібрати матеріали:

Урок по темі: "Похідна"

Автор: Здоренко Іван Петрович

Посада: вчитель математики

Місце роботи: Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

VIP-користувач

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Проведення нетрадиційних уроків сприяє математичному розвитку учнів, вихованню у них інтересу до математики, активізує пізнавальну діяльність, вносить різноманітність і емоційне забарвлення у навчальну роботу, розвиває увагу, кмітливість, почття змагання, взаємодопомоги. Разом з тим підготовка до таких уроків вимагає великої роботи вчителя, займає багато часу. Тому доцільно і реально проводити по одному такому уроку з кожної теми, а в старших класах уроки-лекції, уроки семінари можливо й частіш

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує методику проведення та структуру інноваційного уроку з математики в старшій школі з акцентом на тему "Похідна". Описується як через ігрові форми, зокрема, бізнес-гру, та застосування нетрадиційних підходів до навчання (бінарний урок), учнів стимулюють до самостійного пізнання, творчості та поглиблення знань з математики. Методика передбачає активну участь та співпрацю учнів, підкреслюючи важливість індивідуального підходу, диференціації та індивідуалізації навчання.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Якимчук Олег Миколайович
Якимчук Олег Миколайович каже:
11.04.2024 о 23:01

Доброго часу доби
Прочитав ваш матеріал. В цілому гарні конспекти, доцільні завдання, цікавий та нетрадиційний підхід… Навіть скопіював, адже дещо тут співпадає з моєю творчою темою. Але ж де заявлені в описі "Цей документ описує методику проведення та структуру інноваційного уроку з математики в старшій школі…" – їх (методику та структуру) я так і не знайшов. На вашому місці я б розбив даний матеріал на окремі ланки (конспекти, комплекти завдань…) і опублікував би їх як окремі матеріали. Після цього написав би відповідну методичну чи наукову статтю і послався б на власні публікації в ній.
Задумайтесь над моїми зауваженнями і сподіваюсь мої поради стануть вам у пригоді

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно