Підібрати матеріали:

Поезія Володимира Сосюри

Автор: Здоренко Іван Петрович

Посада: вчитель математики

Місце роботи: Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Натхненним співцем України став у літературі XX ст. Володимир Сосюра. Його поетичну музу називають “Голосом ніжним, як пісня у солов’я, громом молодим” під час суспільних заграв і бур. Син шахтаря і сам шахтар з Донбасу, він увійшов у літературу рідного народу і разом з ним пройшов тернистий шлях зростання та утвердження як один з улюблених поетів-ліриків України.

Вікно перегляду презентації
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Наумчак Вячеслав Олександрович
Наумчак Вячеслав Олександрович каже:
30.06.2020 о 22:35

Вітаю! Ваша презентація вразила мене дуже гарними анімованими картинками, на тлі яких з’являються слова з поезій талановитого українського поета Володимира Сосюри. Відчувається, що автор має неабиякий художній смак та креативний підхід до викладання. Дитина краще запам’ятовує тоді, коли отримує емоцію. Сподіваюсь, після перегляду такої презентації учні серйозно зацікавляться творчістю В.Сосюри.

Лісненко Тетяна Станіславівна
Лісненко Тетяна Станіславівна каже:
17.06.2020 о 20:15

Дуже вдало побудована презентація. Рядки поезій поета супроводжуються надцікавими картинками, пейзажами, що допомагає учням не лише почути гарні рядки поета, але й підкріпити це наочністю. Поєднано вміння поета, художника, майстра красивого, високого, вічного… Безліч квітів, краса природи – це все пробуджує в учня любов до свого краю, до своєї України. Діти переконаються: це справжній  поет-лірик, перо  якого залишило помітний слід в літературі та історії України. Дякую педагогу за роботу.

Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю