Підібрати матеріали:

Урок алгебри 7 клас з теми: "Різниця квадратів"

Автор: Стаднік Світлана Олександрівна

Посада: вчитель математики

Місце роботи: Шевченківський ліцей районної ради

       В даній публікації представлено конспект уроку алгебри з презентацією для учнів 7 класу з елементами формування навичків критичного мислення учнів. Критичне мислення проходить три стадії: виклик, осмислення, рефлексія. На прикладі даного уроку представлено ряд ефективних прийомів, як навчити дітей нестандартно мислити. На даному уроці учні засвоюють знання, формують вміння і оцінюють результат роботи.  Для ефективності освітнього процесу даний урок супроводжується презентацією.

Вікно перегляду документа
Вікно перегляду презентації
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Ковальчук Оксана Олександрівна
Ковальчук Оксана Олександрівна каже:
29.09.2019 о 01:42

Урок логічно побудовано. Вміння учнів “читати” буквені вирази є підгрунтям для опанування теми “Формули скороченого множення”. Вдало підібрані вправи на закріпення вивченого матеріалу. Презентація до уроку більш творча, ніж ілюстративна .Все коротко, чітко, математично генералізовано, що свідчить про високу компетентість вчителя.

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
27.09.2019 о 18:18

З метою підвищення ефективності уроку, вчитель може застосувати низку різних методів та прийомів роботи на уроці.Результативно буде використати нестандартні форми та методи роботи. Даний матеріал слугує прикладом того як можна реалізувати на практиці дане питання.Дякую авторові за пророблену роботу.

Гавриш Світлана Петрівна
Гавриш Світлана Петрівна каже:
18.08.2019 о 10:26

Дякую за розробку уроку і за презентацію до нього, яка буде корисна педагогам при використанні формули різниці квадратів двох виразів на уроках закріплення. Урок містить різноманітні інтерактивні методи, тісний зв’язок з геометрією, цікаву форму рефлексії.

Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю