Підібрати матеріали:

Урок. 9 клас. Зарубіжна література. Життєвий та творчий шлях письменника О. Бальзака. Українське коханна Бальзака

Автор: Четвертак Надія Михайлівна

Посада: Учитель зарубіжної літератури

Місце роботи: Охтирська ЗОШ I-III ступенів №5 імені Р.К. Рапія

Оцініть публікацію:

Українське кохання Бальзака – це  цікава інформація про кохання  французького письменника до польської поміщиці  Евеліни Ганської, яка проживала недалеко від Житомира.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ розповідає історію кохання французького письменника Оноре де Бальзака та польської графині Евеліни Ганської, котра розгортається в Україні. Починаючи з анонімного листа з компліментами в 1832, їхня взаємодія розвивається через листування та рідкісні зустрічі. Незважаючи на тривале листування, сповнене щирими почуттями та пропозиціями шлюбу від Бальзака, стосунки частково ускладнюються фінансовими проблемами та суспільним тиском. Попри це, їхня історія закінчилася шлюбом в Бердичівському костьолі у 1850 році. В Україні Бальзак відкриває для себе нову культуру та закохується в українські пейзажі, що впливає на його творчість.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Блінова Олена Володимирівна
Блінова Олена Володимирівна каже:
31.03.2024 о 11:35

Дякую, пані Надіє,за цікаву розробку! Безперечно,  період життя , пов"язаний з коханням до Евеліни, вплинув на всю творчість письменника.Враховано також вік учнів і те, що  саме ці факти із життя О.Бальзака, точно зацікавлять дев"ятикласників

Тусик Вікторія Іванівна
Тусик Вікторія Іванівна каже:
16.01.2024 о 11:54

Вітаю. Цікавий і змістовний матеріал. Якраз на минулому тижні з дев'ятикласниками почали вивчати життя та творчість цього цікавого письменника. Тому робота була актуальною як ніколи.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно