Підібрати матеріали:

Тренінг: «Психологія подолання тривожних станів у осіб з ПОРА під час війни»

Автор: Аушева Тетяна Леонідівна

Посада: Психолог

Місце роботи: Костянтинопольська гімназія

Оцініть публікацію:

Музикотерапія це метод, що використовує музику в якості засобу корекції емоційних      відхилень, страхів, рухових і мовних розладів, відхилень у поведінці, при комунікативних труднощів, а також для лікування різних соматичних і психосоматичних захворювань.

Слухання мелодії оздоровчо впливає на емоційно-вольову сферу дитини, що в свою чергу дає змогу корегувати емоційні відхилення, підвищити рівень самооцінки та розвиток комунікативних здібностей. Разом з тим, особливого значення мають групові заняття музикою, в яких розвивається здатність відчувати спільність з іншими дітьми, вміння взаємодіяти з ними. Музика може використовуватись як цілісний ізольований психокорекційний метод впливу (прослуховування музики, музикування), так і додатковий музикальний супровід, що слугує засобом посилення впливу та ефективності інших методів.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує тренінг на тему "Психологія подолання тривожних станів у осіб з ПОРА під час війни", розрахований на 10-15 учасників та тривалістю 1 година. Мета - інформування про методи боротьби з тривогою, зниження тривожності та формування позитивної життєвої позиції. Охоплює вправи на знайомство, релаксацію, розробку конструктивних взаємовідносин, емпатії, та гармонізацію внутрішнього стану, включаючи музикотерапію та вправи на самоприйняття. Заключна частина пропонує визначити плани на майбутнє та поділитися враженнями від тренінгу.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно