Підібрати матеріали:

Конспект інтегрованого заняття для дітей старшого дошкільного віку «Подорож до весняного Сонячного промінчика»

Автор: Мельник Таміла Володимирівна

Посада: Вихователь

Місце роботи: Народицький ЗДО

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

✨ Створюєте навчальні матеріали?📖

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

Конспект інтегрованого заняття (дитина в природному довкіллі + мовлення + ліплення) для дітей старшого дошкільного віку.

Мета: поглиблювати та систематизувати знання дітей про характерні ознаки весни, про сезонні зміни в природі та житті людини; вчити дітей ділити слова на склади, складати речення за допомогою мнемодоріжок; розширювати уявлення дітей про перелітних та осілих птахів; збагачувати словниковий запас дітей по темі «Весна»; закріплювати навички роботи з пластиліном (скочування, розкочування, розплющування, поєднання); розвивати зв’язне мовлення, увагу, спостережливість, пам’ять, дрібну моторику рук під час ліплення; виховувати інтерес до змін, які відбуваються у природі з приходом весни, турботливе ставлення до природи.

Матеріал: аудіозапис, повітряні кульки, карта із завданнями, сюжетні малюнки, тематична добірка дидактичних ігор, ілюстрація квітки, готовий зразок, пластилін, дошка, серветки.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує конспект інтегрованого заняття для дітей, що об'єднується темою «Подорож до весняного Сонячного промінчика». Метою заходу є поглиблення знань про весну, сезонні зміни, розвиток мовлення, навичок роботи з пластиліном, а також виховання інтересу до природи. Структура заняття включає:

  1. Вступну частину, яка націлює на створення позитивного настрою та включення дітей в активність.
  2. Основну частину, що складається з різноманітних дидактичних ігор та завдань, фізкультхвилинки, і завершується ліпленням «Букет пролісків».
  3. Підсумок, під час якого діти діляться своїми враженнями та обговорюють здобуті знання та навички.

Для заняття використовуються аудіозапис, повітряні кульки, карта із завданнями, тематичні малюнки, дидактичні ігри, ілюстрація квітки, пластилін та інші матеріали. Це допомагає зробити процес навчання захопливим та ефективним.

Додайте в закладки, щоб не втратити. 😉

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Створюєте навчальні матеріали?

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно