Підібрати матеріали:

ТЕАТРАЛІЗОВАНИЙ ВЕЧІР «ЧАРІВНИЙ СВІТ МАТЕМАТИКИ»

Автор: Дмитренко Віталій Григорович

Посада: вчитель математики та фізики

Місце роботи: Золотухівська ЗОШ І-ІІ ступенів

При проведені вечора беруть участь учні 5 —9 класів. Щоб забезпечити активну участь усіх вікових груп, запропонуйте всім класам підготувати певну частину вечора, зайнятися оформленням зали й костюмами. При оформленні можна використати найкращі стін­газети, вислови про математику й математиків тощо.

Доцільно розпочати вечір з нагородження переможців олім­піад, конкурсів, вікторин. Це може зробити представник адміні­страції школи.

Пропонуємо учням 5—6 класів підготувати жартівливо-розва­жальну частину вечора «Весела математика в цифрах і числах»; 7—8 класи можуть показати виставу з геометричними фігурами; 9 клас можуть запропонувати всім поринути у світ історії математики й математичних відкриттів.

Вікно перегляду документа
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Гавриш Світлана Петрівна
Гавриш Світлана Петрівна каже:
21.09.2019 о 21:08

Автором театралізованого вечора запропоновано цікаві сценки і вірші, логічні завдання і вправи, факти із історії математики. Задачі і вправи базуються на математичних поняттях, з якими діти ознайомлюються згідно чинної програми для 5-9 класів, і спрямовані на пробудження інтересу до математики, формування навичок логічного мислення. Гарний захід для підведення підсумків тижня математики.

Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю