Підібрати матеріали:

Сценарій до Дня пам’яті загиблого воїна

Автор: Самойдюк Юлія Романівна

Посада: вчитель музичного мистецтва

Місце роботи: Дулібівська гімназія

Оцініть публікацію:

Цей захід створений до річниці загиблого воїна ЗСУ Миколи Столярука. Розрахований на дітей середньої та старшої ланки. Можна пристосувати до Дня пам’яті будь-якого захисника України. Сценарій невеликий за обсягом, з авторським віршем. 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ є сценарієм заходу по вшануванню пам'яті загиблого українського воїна Миколи Столярука. У ньому йдеться про збір громади для вшанування Героя, який віддав своє життя за мирне сьогодення України. Програма включає виступи ведучих, дитячі виступи, хвилину мовчання та згадування про нагородження Миколи медаллю «За військову службу Україні». Виступи акцентують на трагедії втрати та на мужності та героїзмі загиблого.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Лісненко Тетяна Станіславівна
Лісненко Тетяна Станіславівна каже:
04.01.2024 о 19:41

"Пам'ять! Гірка пам'ять війни! Вона ніколи не згасне. Вона ятрить мозок, збуджує уяву…" Сценарії такого типу сьогодні повинні бути в школах, садочках… Адже виховання патріотизму сьогодні, як ніколи, має особливе значення. У кожному населеному пункті України є ті, хто, захищаючи рідну землю від ворога, віддав своє життя, це чоловіки, батьки, брати, сестри… Ми зобов'язані пам'ятати їх подвиги, вшановувати їх імена і розповідати про них. Даний сценарій дуже насичений такими важкими епізодами про ГЕРОЯ. Але це потрібно! Ми обов'язково переможемо, але про героїв маємо пам'ятати завжди. Вдало підібрані поезії, прозовий матеріал, хвилюючі факти… Дякую автору сценарія.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно