Підібрати матеріали:

стаття "Дизартрія"

Автор: Сугак Тетяна Олексіївна

Посада: вчитель-логопед

Місце роботи: Ліцей № 5 ім. Р.К.Рапія Охтирської міської ради Сумської області

Оцініть публікацію:

В цій статті розкрита класифікація дизартрії, причини, симптоми, характеристика  клінічних форм дизартрії,  діагностика, корекція, прогноз і профілактика дизартрії,  дозволить логопеду, педагогу ознайомитися з теоретичними аспектами в логопедії

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ розглядає дизартрію - тяжке порушення мови, що виникає через ураження нервової системи і проявляється у складнощах артикуляції, фонації, дихання під час мовлення та інших аспектах. Поширене серед дітей (3–6%), часто асоціюється з ДЦП. Класифікація залежить від локалізації збою в нервовій системі, включає бульбарну, псевдобульбарну, екстрапірамідну, мозочкову, і кіркову форми. Лікування має бути комплексним, охоплюючи логопедичний супровід та медикаментозне лікування.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Васянович Валентина Андріївна
Васянович Валентина Андріївна каже:
05.09.2023 о 18:08

 Стаття ''Дизартрія'' Сугак Тетяни Олексіївни, вчителя-логопеда з Охтирської загальноосвітньої школи  I-III  ступенів дає суттєве розуміння даної хвороби. Питання, висвітлені у статті дійсно важливі та актуальні в наш час. Даним матеріалом можуть користуватися практично всі педагоги.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно