Підібрати матеріали:

Наукова стаття "Профілактика булінгу серед підлітків в закладах загальної середньої освіти"

Автор: Сидорова Анастасія Сергіївна

Посада: культорганізатор

Місце роботи: Старобільський районний Будинок творчості дітей та юнацтва

Оцініть публікацію:

А.С. Сидорова Профілактика булінгу серед підлітків в закладах загальної середньої освіти

 Актуальність теми зумовлена тим, що піднята в статті проблема майже не вивчена в нашій країні і з теоретичних позицій, і з позиції практики. Явище булінгу надзвичайно поширене в сучасній школі, але цю проблему з різних причин замовчують, не афішують випадки знущань, її не прийнято обговорювати. У статті проаналізовано соціально-педагогічну, психологічну проблему сучасності – булінг. Розкрито сутнісні ознаки, основні причини, форми прояву цього явища, визначено основні риси булінгу, проаналізовано основні механізми його розвитку, описано рольову структуру булінгу та висвітлено наслідки для жертв булінгу.

Ключові слова: булінг, насильство, агресія, цькування…

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ А.С. Сидорової присвячений проблемі булінгу серед підлітків у закладах загальної середньої освіти, описуючи актуальність цієї проблеми та її негативні наслідки. Автор зазначає, що у складних соціально-економічних умовах рівень насильства зростає, а підлітки, які формують свою систему цінностей, є вразливими до таких проявів. Документ подає статистику про поширеність булінгу серед дітей в Україні, розглядає причини та форми булінгу, а також наголошує на важливості профілактики та боротьби з булінгом в освітньому середовищі. Стаття також охоплює внесок вітчизняних та зарубіжних науковців у дослідження цієї проблематики, акцентуючи на недостатню увагу до розробки ефективних методів протидії булінгу серед підліткової аудиторії в школах.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Шакура Ольга Миколаївна
Шакура Ольга Миколаївна каже:
12.11.2019 о 15:04

Цікава стаття. Дуже актуальна в наш час. Адже питання булінгу все частіше піднімається на шкільних педрадах та позашкільному обговоренню. Багато цікавих рекомендацій, як для вчителів так і учнів, які зазнають булінгу

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно