Підібрати матеріали:

Стаття "Протидія булінгу в школі"

Автор: Жила-Хохлова Анна Сергіївна

Посада: учитель

Місце роботи: ХЛ №161

VIP-користувач

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сьогодні все частіше в шкільному середовищі звучить слово «булінг». У перекладі з англійської воно означає знущання, цькування чи залякування. Булінг відрізняється від звичайної суперечки між дітьми тим, що супроводжується фізичним чи психологічним насиллям: дитину висміюють, залякують, б’ють, псують речі. За даними міністерства освіти, тільки минулого року шкільні психологи отримали близько 109 тисяч звернень через цькування учнів. Проте лише третина з них була від дітей, частіше про проблему булінгу наважувались говорити вчителі або батьки. Як розпізнати, що дитину ображають у школі, і як вирішується проблема дитячої жорстокості на державному рівні.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ інформує про проблему булінгу в школах, виділяючи його психологічні та фізичні аспекти, включно з кібербулінгом. Акцентується на статистиці звернень до шкільних психологів і важливість батьківської уваги до дітей. Описується інформаційна кампанія #СтопБулінг та законодавчі ініціативи для протидії, включно зі штрафами за знущання. Зазначається неможливість повного викорінення феномену, але підкреслюється значення спільних зусиль батьків, вчителів та держави для мінімізації випадків булінгу.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Новікова Наталія Василівна
Новікова Наталія Василівна каже:
25.04.2021 о 01:33

Проблема булінгу повинна була підніматися ще років 20 назад, адже в кожній школі є дуже нелегкі ситуації з учнями та відношення до них з боку однокласників чи дітей школи. На мою думку штрафи не в силі зупинити цькування чи знущання на дітьми. Повинна бути ще і кримінальна відповідальність як батьків так і самої дитини що досягла певного віку. Тема дуже актуальна.

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно