Сьогодні все частіше в шкільному середовищі звучить слово «булінг». У перекладі з англійської воно означає знущання, цькування чи залякування. Булінг відрізняється від звичайної суперечки між дітьми тим, що супроводжується фізичним чи психологічним насиллям: дитину висміюють, залякують, б’ють, псують речі. За даними міністерства освіти, тільки минулого року шкільні психологи отримали близько 109 тисяч звернень через цькування учнів. Проте лише третина з них була від дітей, частіше про проблему булінгу наважувались говорити вчителі або батьки. Як розпізнати, що дитину ображають у школі, і як вирішується проблема дитячої жорстокості на державному рівні.
Стаття "Протидія булінгу в школі"
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
- Наукова робота на тему: "Архетип степу в творчості Євгена Маланюка"
- Презентація "Творчий звіт учителя"
- "Архетип степу в УНТ"
- Есей "Є вічна загадка Любові!"
- Есей на тему: "Проблеми сьогодення української мови: загальна характеристика й причини мовного стану, виклики й ризики для мовної освіти й суспільного функціонування української мови"
Проблема булінгу повинна була підніматися ще років 20 назад, адже в кожній школі є дуже нелегкі ситуації з учнями та відношення до них з боку однокласників чи дітей школи. На мою думку штрафи не в силі зупинити цькування чи знущання на дітьми. Повинна бути ще і кримінальна відповідальність як батьків так і самої дитини що досягла певного віку. Тема дуже актуальна.