Підібрати матеріали:

Складне речення. Розділові знаки в складному реченні.

Автор: Поштова Наталія Володимирівна

Посада: вчитель української мови та літератури

Місце роботи: Криворізька спеціалізована школа 74

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Складне речення. Розділові знаки в складному реченні.

Мета:навчальна: поглибити знання, уміння і навички з теми уроку; розвивальна: розвивати вміння дотримувати грамотності та доцільності використання мовних (синтаксичних) одиниць; виховна: виховувати готовність шанувати багатство, синтаксичне зокрема, української мови.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує план уроку на тему "Складне речення. Розділові знаки в складному реченні" з метою поглиблення знань учнів по даній темі, розвитку їхніх мовних навичок та виховання поваги до української мови. Описано деталі проведення уроку, включно з перевіркою домашнього завдання, актуалізацією опорних знань, повідомленням теми, мети й завдань уроку, систематизацією й узагальненням вивченого матеріалу, різними видами робіт з текстами та тренувальними вправами, диктантом, творчою роботою, підбиттям підсумків уроку та визначенням домашнього завдання.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Кожукало Наталія Вікторівна
Кожукало Наталія Вікторівна каже:
23.11.2020 о 16:08

   Протягом уроку шестикласники поглиблювали знання, уміння та навички із теми "Складне речення. Розділові знаки у складному реченні". Вчителькою підготовлені різноманітні завдання: гра "Хто швидше?", письмо по пам'яті, диктант із граматичним завданням, переклад тексту тощо; постійно зверталася увага на синтаксис. Але розвивальна та виховна мета заняття сформульовані не зовсім конкретно. Узагальнення вивченого матеріалу проведено лише за одним запитанням та одним завданням. Вважаю, що тема уроку дозволяє використовувати текстовий матеріал на одну тему (це не є обов'язковим, але так, на мою думку,  краще здійснювати виховну мету). Успіхів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно