Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.
В. О. Сухомлинський
Найголовнішим у цій розробці було подарувати свято усім учасникам освітнього процесу, яка б сприяла патріотичному вихованню учнівської молоді, національної свідомості ( самобутність, воля, соборність, гідність), формування громадянина, морально стійкої особистості, готовності до виконання обов’язку із захисту незалеж-ності, сповідування європейських цінностей та взаємоповаги.
Учасники мали змогу проявити свої патріотичні та фізичні якості: силу, кмітливість, розум, які поділяють сутність національної ідеї та який Є носієм національної культури, традицій та звичаїв свого народу. Виникнення козацтва мало величезний вплив на всю подальшу історію українського народу. Успішна держава – це успішні громадяни. Отже виховуючи школярів, враховано відповідальність, дієвість та індефікування себе з українським народом…, особливою формою виконання військового обов’язку – проходження військової служби та уміння відстоювання прав в умовах реальної дійсності… Акцентом стало – нове сприйняття дитиною світу та новому ставленні до суспільства.
Так що для педколективу нашої школи патріотичний напрям роботи в освітньому процесі є пріоритетним. І цей спортивно-розважальний захід для різного віку здобувачів освіти – допомога вчителям у нелегкому напрямі своєї цікавої, творчої праці та створення умов ціннісного ставлення до особистості. Бажаю успіху !
Сценарій "Богатирські ігри" призначений дню українського козацтва для 10 класу має чітко сформовану мету та чітко розроблений хід заходу.