Підібрати матеріали:

Літературно-музична композиція до Дня Європи

Автор: Матрос Тетяна Станіславівна

Посада: вихователь

Місце роботи: Комунальний заклад дошкільної освіти №6

Оцініть публікацію:

Музичне свято з використанням пісень, віршів, танців, що відтворюють елементи культури європейських країн, України. Захід проводиться в рамках святкування Дня Європи з метою  формування емоційно-ціннісного  ставлення до надбань українського народу,представників різних національностей і культур у дошкільників, виховання позитивного інтересу до культурних надбань українського народу та європейських ціностей.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Донцова Олеся Вікторівна
Донцова Олеся Вікторівна каже:
08.06.2021 о 11:12

Дуже гарний  сценарій  літературно – музичної  композиціїї до  Дня  Європи.   Дуже повчальний захід. Діти знайомляться з культурою   різних   країн та держав… Дякую вам!

 

Нєволина Світлана Борисівна
Нєволина Світлана Борисівна каже:
13.04.2021 о 08:42

broken heartДуже сподобалась літературно-музична композиція до Дня Європи. Думаю, проведення такого цікавого заходу викликало захват і у діток. і у глядачів.  Особливо сподобалось представлення дітьми різних країн, це розширить знання дітей про культуру ціх держав, а також допоможе сформувати емоційно-цінностне, толерантне ставлення до надбань інших країн. Мені здається, що свято буде дуже цікавим і для дітей початкової школи. 

 

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно