Підібрати матеріали:

Розробка уроку з інформатики за темою: Загальні відомості про електронну пошту. Поштові служби Інтернету.

Автор: Сайченко Інна Володимирівна

Посада: асистент вчителя

Місце роботи: Шполянський ліцей №5 об'єднаної територіальної громади Черкаської області

Оцініть публікацію:

Розробка уроку з інформатики за темою: Загальні відомості про електронну пошту та телеконференції.

З давніх-давен перед людьми поставала потреба сповіщати один одному найрізноманітніші відомості. Племена і народи користувалися безліччю засобів для підтримання зв’язків. Піші або кінні гінці вивчали текст повідомлення напам’ять і переказували тим, для кого воно призначалося. Для цілей спілкування користувалися різними предметами, запалювали вогонь на сторожових вежах тощо. Але всі ці засоби були примітивні, недосконалі, а головне—іноді ненадійні.

З винайденням графічних знаків люди почали записувати інформацію на каменях, листі, корі дерев, глиняних дощечках. І лише з появою матеріалів для письма (папірусу, пергаменту і, нарешті, паперу) передача повідомлень стала бодай якоюсь мірою схожа на поштовий зв’язок, яким ми звикли бачити його тепер.

Види поштового зв’язку складалися та вдосконалювалися протягом віків.

І мали самі різноманітні форми. У стародавньому світі існувала естафетна пошта на конях.  На всіх шляхах на відстані 1,5—2 км один від одного знаходились пікети вершників, що обслуговували державну пошту. Вона передавалася за принципом естафетних скачок: вершник отримував пакет і щодуху мчав до найближчого пікету, а там напоготові вже стояв інший вершник.

Лише шляхом вдосконалення який пройшов багато століть з’явилась пошта, така, якою ми звикли бачити її в сьогоденні, а з нею і її електронний аналог – електронна пошта.

 

Розробка містить родатковий матеріал, ребуси, тест, презентацію.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Вікно перегляду презентації
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Іллєнко Ірина Олександрівна
Іллєнко Ірина Олександрівна каже:
23.11.2023 о 13:54

Дуже гарна розробка уроку, яка містить триєдину мету. Розробка містить родатковий матеріал, ребуси, тест, презентацію. Дуже подабається те, що в розробці дуже багото теоретичного матеріалу, який доступно та зрозуміло викладений. 

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно