Підібрати матеріали:

"Шляхи потрапляння мікробів до нашого організму" 1-4 кл.

Автор: Коземчук Ольга Юліанівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Оцініть публікацію:

Здоров’я є найціннішим скарбом і його треба берегти. На землі дуже багато людей, котрі часто хворіють. Однією з причин захворювань є потрапляння в організм людини мікробів. Тому учні з’ясовують шляхи проникнення їх в людський організм, виявляють місця найбільшого скупчення та поширення мікробів, досліджують їх з допомогою мікроскопа, розмірковують над тим, як захистити себе, ставлять перед собою завдання- дбати про своє здоров’я змалку, якнайчастіше уникати цих шкідливих мікробів.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація представляє експериментально-дослідницьку роботу учнів 4 класу на тему шляхів потрапляння мікробів до організму людини. Проект спрямований на вивчення причин захворювань, асоційованих із брудними руками, та з'ясування місць максимального скупчення мікробів. В ході дослідження учні виявили різні шляхи проникнення мікробів (немиті продукти, брудні руки, шкільний туалет, контакт із хворими, укуси комах, контакт із домашніми тваринами), а також запропонували способи уникнення та боротьби з ними, що сприятиме зміцненню здоров’я та підтримці гігієни.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
24.09.2019 о 17:59

Матеріал цікавий. Тема важлива. Звичайно,що про неї слід говорити з ранніх років. Автор переконливо доводить, що здоровя слід берегти з молоду.Пророблена велика за обємом дослідницька робота.Я впевнений вчитель добився поставленої перед собою і учнями мети.Дякую.

Пилипенко Людмила Миколаївна каже:
30.03.2019 о 08:43

Переглядаючи презентацію можна зробити висновок, що автор проводить велику дослідницьку роботу, яка залишить свій відбиток у серцях юних експериментаторів.

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно