Підібрати матеріали:

Презентація "Винаходи людства" до уроків ЯДС 1-4 клас

Автор: Лещенко Вікторія Миколаївна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Атманайська ЗОШ І-ІІІ ст.

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Презентація допоможе дитині пізнати багато цікавого про те, що нас оточує. Використовувати на уроках ЯДС, природознавства. Творчий вчитель цю інформацію використає на будь-якому уроці.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація розповідає про різні винаходи та їх використання, включаючи гумку, лінійку, ножиці, фломастери, глобус, циркуль, щоденник і зошит. Описуються історія та цікаві факти про кожен предмет. В кінці робиться висновок про користь технічних винаходів для людей та важливість безпечного їх використання.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Тесляк Марія Андріївна
Тесляк Марія Андріївна каже:
16.11.2023 о 19:47

Хороша презентація, але присутні деякі недоліки. На деяких слайдах розмиті картинки та не чіткий шрифт – розмитий, тому важко прочитати текст, і зрозуміти про, що йде мова. А так, то підібраний матеріал (текст та ілюстрації) відповідає темі презентації. 

Ірина Яворська каже:
07.03.2023 о 22:42

Доброго вечора, Вікторіє Миколаївно. Презентація узагальнює багато корисної інформації за темою "Винаходи людства"  і була б дуже корисною для використання на уроці. Проте, більша частина слайдів (1,2,6,7,8, 9,10)  презентації має неякісне (напів розмите) зображення. 

Мировська Марина Геннадіївна
Мировська Марина Геннадіївна каже:
22.07.2020 о 17:16

Добрий день. Цікава та корисна презентація "Винаходи людства". Ретельно підібрано матеріал, який безпосередньо користується дітей та потрібен їм кожного дня. Маю сподівання, що навіть під час знайомства зі шкільним приладдям у 1 класі, дітям буде корисно та цікаво дізнатися про деякі факти речей зі свого портфелю. Бажаю успіхів та натхнення авторові в роботі. 

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно