Підібрати матеріали:

Презентація "Великодні ігри та забави"

Автор: Савчук Алла Степанівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Чернелівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Презентація “Великодні ігри та забави” містить слайди, в яких розповідається, які ігри та забави були популярними в давнину в української молоді. Для уроків в початкових класах, гурткової роботи, виховних заходів.

Вікно перегляду презентації
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Кожукало Наталія Вікторівна
Кожукало Наталія Вікторівна каже:
16.12.2020 о 16:10

 Гарна за змістом та естетичним оформленням презентація. Вчителька дібрала  одинадцять цікавих ігор та забав, які пов'язані з Великодніми святами. Впевнена, що дітям буде захоплююче не тільки дізнатися про народні розваги предків, а й самим взяти в них участь. Дякую.

Левковець Ольга Сергіївна
Левковець Ольга Сергіївна каже:
07.04.2020 о 00:35

Цікава презентація. Не просто розповідь про Великдень, і опис ігор, в які можна пограти з дітьми! Викладаю українознавство у 5 класі. Обов’язково візьму на озброєння Вашу розробку. Дякую!

Шинкар Тетяна Михайлівна
Шинкар Тетяна Михайлівна каже:
01.04.2020 о 11:46

Цікава ідея подання матеріалу. Автор заглиблює в історію традицій, адже все з чогось починається, а також має продовження. Переглянувши дану розробку можу сказати, що цей матеріал можна використати на уроці мистецтва, тудового навчанняя на позакласному заході, виховній годині, на уроці трудового навчання. Традиції та шана данині – крок у світле майбутнє. Дякую за презентаці. Цікава! Сміливо можна використовувати! Діліться й надалі такими доробками.

Яблонська Ірина Анатоліївна
Яблонська Ірина Анатоліївна каже:
11.11.2019 о 03:00

В цоьму навчальному році запланувала проєкт “Великодній кошик”. Вже є деякі наробки. А от великодні ігри випустила з виду. Думаю під час здійснення проєкту дітям буде цікавий такий досвід, як ігри на Великдень. Дякую вам за ідею.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно