Підібрати матеріали:

Презентація "Домашні улюбленці" до уроку ЯДС 1 клас

Автор: Лещенко Вікторія Миколаївна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Атманайська ЗОШ І-ІІІ ст.

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Презентацію можна використовувати на уроках ЯДС у 1,2 класах, уроках природознавства, позакласних заходах. Цікава інформація про домашніх улюбленців. 

Вікно перегляду презентації
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Тарасенко Юлія Леонідівна
Тарасенко Юлія Леонідівна каже:
11.10.2023 о 22:38

     Ця презентація допоможе краще сформувати уявлення про домашніх улюбленців.Вона містить пізнавальну інформацію про тваринок та їх життя,яка буде цікава дітям молодшого віку.Має завдання з читання та мови,використані міжпредметні  зв'язки.Вчить діток любити та оберігати наших менших друзів.Її можна використовувати ,як на уроках ЯДС так і  на інших предметах.Дякую!

Гончаренко Валентина Василівна
Гончаренко Валентина Василівна каже:
12.03.2022 о 17:54

У кожної дитини, яка живе у сільській місцевості є свій домашній улюбленець. Вони турбуються про них, люблять з ними гратися, розповідати про їхні звички, уподобання.А от цікавих фактів про тваринок діти знають мало. А в цій презентації зібрано цікаві повідомлення про тварин. Дякую!

Лісненко Тетяна Станіславівна
Лісненко Тетяна Станіславівна каже:
16.04.2020 о 17:47

Цікавий урок для учнів молодшої ланки. Вчителька ретельно дібрала слайди, де показані домашні тваринки. Діти дізнаються, що їх клички пишуться з великої літери. Переконана: всі діти на такому уроці згадають своїх домашніх тваринок чи птахів, схочуть розповісти. Це і є розвиток мовлення, розвиток пам’яті. Також цікавим елементом є малювання тваринок, це є зв’язок з іншими предметами. Також цікава вправа “Продовж речення”. Діти по-своєму думають та висловлюють думку. Видно, що вчитель любить свою професію.

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно