Підібрати матеріали:

Презентація на тему "Формування національно – патріотичного виховання в учнів НУШ – шлях до укріплення державності

Автор: Артюхова Світлана Григорівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Нововодянська ЗОШ І-ІІ ступенів

Оцініть публікацію:

Національно-патріотичне виховання є важливим засобом громадянської освіти.

Ключові положення Стратегії національно-патріотичного виховання зазначені в Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, затвердженої наказом Міністерства освіти i науки України від 06.06.2022 № 527

Потрібно розповідати учням, що держава і громадянське суспільство роблять усе можливе для відновлення миру та порядку в країні, відбиття зовнішньої агресії проти України, що лише в національній єдності та національній гідності наша сила й незламність.

У дітей, для яких українська мова не є рідною, важливо формувати шанобливе ставлення до української мови як державної та стимулювати внутрішню мотивацію вивчати її. Популяризація української мови серед дітей, що є представниками усіх національностей, що проживають на території України, є надважливим завданням школи. Тому усі заходи з реалізації цього завдання, радимо спрямовувати на формування громадянської позиції щодо володіння державною мовою: вирости справжнім громадянином, патріотом своєї Батьківщини неможливо без знання державної мови. 

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Презентація описує важливість національно-патріотичного виховання учнів Нової Української Школи як фундаменту укріплення державності України, особливо в умовах зовнішньої агресії. Вона підкреслює роль патріотизму у вихованні активної громадянської позиції та національної свідомості через інтеграцію виховних напрямів у навчальний процес, вироблення поваги до державних символів, знання історії та культури України. Окреслюється роль української мови як ключа до національної ідентичності та взаємоповаги між різними національностями в країні. Презентація відображає засоби та методи реалізації цих завдань у практиці освіти.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно