Підібрати матеріали:

Презентація на тему“Інтерактивні інструменти в роботі вчителя історії та правознавства

Автор: Галицька Наталя Василівна

Посада: заступник директора, вчитель історії, правозн

Місце роботи: Волноваський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

Оцініть публікацію:

ІКТ- не самоціль, а засіб досягнення мети уроку. 

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Презентація Галицької Наталі Василівни на відеоконференції "Постпандемія: нові освітні тренди" для вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін освіщує тему використання інтерактивних інструментів в освіті, зокрема в роботі вчителів історії та правознавства. Згадуються такі ресурси як Plickers для миттєвого збору відповідей за допомогою QR-кодів, скрайбінг як інноваційний метод презентації із застосуванням ілюстрацій "на льоту", LearningApps для створення інтерактивних вправ, вільний обмін ними між педагогами, а також інші інструменти такі як Конструктор сайту "На урок" та Kahoot для створення освітніх тестів, ігор та вікторин. Ці технології можуть значно підвищити ефективність навчання та залучення учнів.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Чухліб Світлана Яківна
Чухліб Світлана Яківна каже:
14.10.2024 о 23:30

Дуже актуальний матеріал на даний час. Такі ресурси як Plickers для миттєвого збору відповідей за допомогою QR-кодів, скрайбінг як інноваційний метод презентації із застосуванням ілюстрацій “на льоту”, LearningApps для створення інтерактивних вправ, а також інші інструменти такі як Конструктор сайту “На урок” та Kahoot для створення освітніх тестів, значно підвищують ефективність навчання та залучення учнів до навчання.

Ляшенко Галина Володимирівна
Ляшенко Галина Володимирівна каже:
02.10.2024 о 17:48

Після пандемії освітній процес зазнав значних змін, зокрема через активне впровадження цифрових технологій у навчання. Це стало особливо актуальним для вчителів історії та правознавства, які шукають нові шляхи для підвищення зацікавленості учнів та інтерактивності уроків.Ці технології значно покращують ефективність навчання, оскільки забезпечують інтерактивність, різноманітність методів та інструментів, а також сприяють залученню учнів до активної участі в уроках. Однак важливо враховувати і виклики: потрібен час на опанування нових технологій як учнями, так і вчителями, а також на їхнє постійне оновлення та адаптацію до нових потреб.Зазначені сервіси широко викорисновуються вчительською спільнотою.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно