Підібрати матеріали:

Презентація з елементами майстер-класу: «Основні напрямки діяльності педагога у формуванні здоров’язберігаючої компетентності учнів на уроках природничого циклу»

Автор: Романів Галина Ярославівна

Посада: вчитель основ здоровя

Місце роботи: Новокалинівський ОЗ

Оцініть публікацію:

Презентація з елементами майстер-класу: «Основні напрямки діяльності педагога у формуванні здоров’язберігаючої компетентності учнів на уроках природничого циклу» дає можливість розглянути теоретично та навчитися застосовувати на практиці різні види роботи на уроці, для формування здоров’язберігаючої компетентності учнів на уроках основ здоровя.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Презентація розкриває роль педагога в формуванні здоров'язберігаючої компетентності учнів на уроках природничих дисциплін. Пояснюються поняття здоров'язбереження та здоров'язберігаючих технологій, їх класифікація та методи інтеграції у навчальний процес. Особлива увага приділяється практичним методам: аромотерапії, кольоротерапії, фізкультхвилинкам, музичному супроводу уроку, а також різноманітним іграм та вправам, спрямованим на покращення психічного і фізичного здоров'я учнів. Вказано на необхідність інтеграції здоров'язберігаючих компетенцій в рамках всіх предметів шкільної програми.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Плосконос Ірина Ігорівна
Плосконос Ірина Ігорівна каже:
22.04.2021 о 20:52

презентація надзвичайно пізнавальна, цікава. гарно оформлена для сприйняття. Багато інформації. Видно велику працю педагога.

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно