Триває війна… ми відчуваємо тривогу та страх, коли чуємо сирену, читаємо та дивимось новини… Війна змусила нас цінувати найпростіші речі, які ми мали до цього: свободу, можливість обіймати рідних, подорожувати та просто бути щасливими. Але український народ — це сильна нація! Ми згуртовані, дружні та сильні духом!
Важко концентруватися на чомусь, крім новин і переживань за рідних, друзів і тих, хто сміливо бореться на фронті. Все це виснажує мозок — але ж цього тільки і чекає ворог. Тому не падаємо духом і зміцнюємо ментальне здоров’я!
Якщо розглядати середній стан суспільства наразі, то емоції чергуються так:
- розгубленість
- тривога, страх, паніка
- злість, роздратування
- ейфорія
- апатія, депресивні симптоми. Важливо не провалюватися в полярні крайнощі: «все погано» і «завтра все скінчиться». Намагайтеся балансувати посередині.
Ну і найголовніше — вірте в скору перемогу і уявляйте, яку красиву країну ми потім відбудуємо. Україна продовжує впевнено відбиватися, а росія психує і вже всіма ресурсами намагається вивести нас зі спокою і холодного розуму. Не піддаємося! Все буде УКРАЇНА!
Дякую за вашу терплячість та турботу про успіх кожного учня. Ваша робота дійсно заслуговує на визнання. Щиро дякую за матеріал
Оплатила презентацію "Як зберегти ментальне здоров'я та оптимізм під час війни", вона завантажилася, але не відкрилася, пише про помилку.
Цікаво, пізнавально, користо, актуально!
Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти.
Ментальне здоров’я — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.
Тобто великою мірою стан людини залежить від низки факторів, зокрема, наскільки добре вона реалізує свої здібності, долає звичайні життєві труднощі, здатна протистояти стресам, продуктивно працювати і робити внесок у свою громаду; наскільки людина може відчувати мир у собі і безпеку зовні.
Зіткнувшись із досвідом війни, люди відчувають різні емоції: страх, злість, безсилля, відчай, розгубленість. Впоратися із цим вдається далеко не всім.
Я оплатила завантаження Презентації на тему "Як зберегти ментальне здоров’я та оптимізм під час війни", але не можу завантажити. Як бути?