Підібрати матеріали:

Презентація на тему "Як зберегти ментальне здоров’я та оптимізм під час війни"

Автор: Березюк Тетяна Олександрівна

Посада: практичний психолог

Місце роботи: Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 імені Ю.Коваля

Оцініть публікацію:

Триває війна… ми відчуваємо тривогу та страх, коли чуємо сирену, читаємо та дивимось новини… Війна змусила нас цінувати найпростіші речі, які ми мали до цього: свободу, можливість обіймати рідних, подорожувати та просто бути щасливими. Але український народ — це сильна нація! Ми згуртовані, дружні та сильні духом!

Важко концентруватися на чомусь, крім новин і переживань за рідних, друзів і тих, хто сміливо бореться на фронті. Все це виснажує мозок — але ж цього тільки і чекає ворог. Тому не падаємо духом і зміцнюємо ментальне здоров’я!

Якщо розглядати середній стан суспільства наразі, то емоції чергуються так:

  • розгубленість
  • тривога, страх, паніка
  • злість, роздратування
  • ейфорія
  • апатія, депресивні симптоми.  Важливо не провалюватися в полярні крайнощі: «все погано» і «завтра все скінчиться». Намагайтеся балансувати посередині.

    Ну і найголовніше — вірте в скору перемогу і уявляйте, яку красиву країну ми потім відбудуємо. Україна продовжує впевнено відбиватися, а росія психує і вже всіма ресурсами намагається вивести нас зі спокою і холодного розуму. Не піддаємося! Все буде УКРАЇНА!

  •  
Вікно перегляду презентації
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Оксана каже:
29.01.2024 о 12:08

Оплатила презентацію "Як зберегти ментальне здоров'я та оптимізм під час війни", вона завантажилася, але не відкрилася, пише про помилку.

 

Калюжна Наталія Василівна
Калюжна Наталія Василівна каже:
18.01.2024 о 18:21

Цікаво, пізнавально, користо, актуально!

Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні  аспекти.

Калюжна Наталія Василівна
Калюжна Наталія Василівна каже:
23.11.2023 о 13:21

Ментальне здоров’я — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.

Тобто великою мірою стан людини залежить від низки факторів, зокрема, наскільки добре вона реалізує свої здібності, долає звичайні життєві труднощі, здатна протистояти стресам, продуктивно працювати і робити внесок у свою громаду; наскільки людина може відчувати мир у собі і безпеку зовні.

Зіткнувшись із досвідом війни, люди відчувають різні емоції: страх, злість, безсилля, відчай, розгубленість. Впоратися із цим вдається далеко не всім.

Валентина каже:
04.10.2023 о 15:26

 Я оплатила завантаження Презентації на тему "Як зберегти ментальне здоров’я та оптимізм під час війни", але не можу завантажити. Як бути?

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно