Підібрати матеріали:

Презентація «Його величність футбол»

Автор: Опекаловська Людмила Юріївна

Посада: вчитель фізичної культури

Місце роботи: КЗО СЗШ № 46 м.Дніпро

Оцініть публікацію:
Вчитель-експерт VIP-користувач

До сучасного уроку з фізичної культури

Для вчителів фізичної культури, як допоміжний, наглядний, методичний матеріал для уроку. Це цікаво для учня, це мотивує для розвитку та занять у позаурочний час.

Футбол займає одне з провідних місць. Важко назвати інший вид спорту, який міг би змагатися з ним у популярності. Його простота, доступність широким верствам насе – лення, доступність гри, величезна емоційність ігрових ситуацій, необхідність проявлення волі і мужності при подоланні дій суперника роблять футбол популярним видом спорту і цінним засобом фізичного виховання. Футбол розвиває швидкість, силу, витривалість, спритність, стрибучість і багато інших рухових якостей, виховує  сміливість, дисциплі- нованість, розвиває  координацію і рішучість.

Одне з основних завдань фізичного виховання школярів – формування рухових умінь і навичок. Процес навчання окремої рухової дії складається з дидактичних завдань і методичних особливостей. Гра у футбол вимагає всебічної підготовки, що обумовлено часто змінюваними ігровими ситуаціями, пов’язаними з різноманітними динамічними індивідуальними і колективними діями. У процесі занять футболом виробляються складні і різноманітні рухові навички, виникають і удосконалюються умовно-рефлекторні зв’язки між корою головного мозку, руховим апаратом і внутрішніми органами, поліп – шується координація, прискорюється реакція, підвищується загальний рівень фізичної підготовленості, технічної і тактичної майстерності … Гра сприяє і фізичному загарту- ванню, підвищенню опірності організму і розширенню адаптаційних можливостей.

Основна форма організації навчання – урок. Урок містить у собі всі характеристики структури навчального процесу: види змісту, методи, етапи засвоєння, їх послідовність і розмаїтість поєднань. І тому презентація до уроку – це, як  “вишенька на торті”…, це пропаганда  саме українського футболу…, це і виховання патріотизму .   

Слава його величності ФУТБОЛУ !

Навчайтесь, розвивайтесь, удосконалюйтесь …..

Бажаю успіхів !

 

 

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація "Його величність футбол" - це відкритий урок фізичної культури, присвячений футболу. Вона охоплює відомих українських футболістів та клуби, зокрема, успіхи таких зірок, як О. Блохін, А. Шевченко та інших, а також їхні клуби, включаючи "Динамо", "Шахтар", і внесок в український футбол та їхні міжнародні досягнення.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Пігарєва Галина Павлівна
Пігарєва Галина Павлівна каже:
25.08.2021 о 08:29

Дякую за цікаву презентацію. Легка, не вимушена подача інформації щодо знаменитих українських футболістів та існуючих футбольних клубів.

Плосконос Ірина Ігорівна
Плосконос Ірина Ігорівна каже:
03.04.2021 о 22:48

Надзвичайно цікава презентація. Дуже цікаво поданий матеріал. Значки футболньх клубів України. Знаменитих українських футболістів.

2024 © vsimosvita.com
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно