Підібрати матеріали:

Пожежна безпека у громадських приміщеннях. Правила пожежної безпеки у школі. Оповіщення про пожежу. Первинні засоби пожежної безпеки у школі. Оповіщення про пожежу. Первинні засоби пожежогасіння. Алгоритм дій під час пожежі в громадському

Автор: Дешевенко Олександра Володимирівна

Посада: Вчитель основ здоров

Місце роботи: КЗ

Оцініть публікацію:

Тема: Пожежна безпека у громадських приміщеннях. Правила пожежної безпеки у школі. Оповіщення про пожежу. Первинні засоби пожежної безпеки у школі. Оповіщення про пожежу. Первинні засоби пожежогасіння. Алгоритм дій під час пожежі в громадському  приміщенні. Практична робота № 5 «Моделювання ситуації евакуації з класу, школи».

Мета: Розширити уявлення про причини виникнення пожеж; ознайомити з засобами пожежогасіння та з правилами користування вогнегасником; вчити евакуюватися з громадського приміщення; вчити евакуюватися з громадського приміщення.

Обладнання: вогнегасник, плакат «Причини виникнення пожежі», «Алгоритм дій під час пожежі»,фломастери, стікери, презентація, відеофільм.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Калюжна Наталія Василівна
Калюжна Наталія Василівна каже:
23.11.2023 о 10:32

Дякую за цікавий та потрібний матеріал, який дуже актуальний. Цікавість дітей часто ставить їх перед реальною небезпекою, крім того велика кількість електротехніки в будинках є нерідкою причиною пожеж. Тому значущим є створення умов, як в  закладі, так і в сім'ї, що дозволяють дитині планомірно накопичувати досвід безпечної поведінки, а в результаті зберегти життя і здоров'я.

Бабієнко Ольга Олексіївна
Бабієнко Ольга Олексіївна каже:
09.11.2023 о 19:13

Дуже гарно та цікаво, добре що є такі талановиті педагоги як Ви що вміють і знають створити та донести до дітей, такий цікавий матеріал. 

Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно