Підібрати матеріали:

Пожежна безпека у громадських приміщеннях. Правила пожежної безпеки у школі. Оповіщення про пожежу. Первинні засоби пожежної безпеки у школі. Оповіщення про пожежу. Первинні засоби пожежогасіння. Алгоритм дій під час пожежі в громадському

Автор: Дешевенко Олександра Володимирівна

Посада: Вчитель основ здоров

Місце роботи: КЗ

Оцініть публікацію:

Тема: Пожежна безпека у громадських приміщеннях. Правила пожежної безпеки у школі. Оповіщення про пожежу. Первинні засоби пожежної безпеки у школі. Оповіщення про пожежу. Первинні засоби пожежогасіння. Алгоритм дій під час пожежі в громадському  приміщенні. Практична робота № 5 «Моделювання ситуації евакуації з класу, школи».

Мета: Розширити уявлення про причини виникнення пожеж; ознайомити з засобами пожежогасіння та з правилами користування вогнегасником; вчити евакуюватися з громадського приміщення; вчити евакуюватися з громадського приміщення.

Обладнання: вогнегасник, плакат «Причини виникнення пожежі», «Алгоритм дій під час пожежі»,фломастери, стікери, презентація, відеофільм.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує урок з елементами тренінгу на тему "Пожежна безпека у громадських приміщеннях". Він включає: урок підготовлений вчителем основ здоров’я Дешевенко О.В., мету уроку – розширення уявлень про причини пожеж, засоби пожежогасіння, правила користування вогнегасником та навчання евакуації з громадських приміщень, опис методик та матеріалів для проведення заняття, вправ та ігор для закріплення матеріалу. Тема охоплює питання причин виникнення пожеж, правил дії під час пожежі, використання первинних засобів пожежогасіння, та практичної роботи на тему евакуації.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Єліна Надія Костянтинівна
Єліна Надія Костянтинівна каже:
08.12.2023 о 17:20

Дякую за цікаву розробку. Урок з пожежної безпеки у школі – це невід'ємна частина навчання, яка забезпечує безпеку учнів .  Вивчення правил, оповіщення про пожежу та тренування за алгоритмом дозволяє створити свідоме та відповідальне ставлення до пожежних ситуацій. 

Калюжна Наталія Василівна
Калюжна Наталія Василівна каже:
23.11.2023 о 10:32

Дякую за цікавий та потрібний матеріал, який дуже актуальний. Цікавість дітей часто ставить їх перед реальною небезпекою, крім того велика кількість електротехніки в будинках є нерідкою причиною пожеж. Тому значущим є створення умов, як в  закладі, так і в сім'ї, що дозволяють дитині планомірно накопичувати досвід безпечної поведінки, а в результаті зберегти життя і здоров'я.

Бабієнко Ольга Олексіївна.
Бабієнко Ольга Олексіївна. каже:
09.11.2023 о 19:13

Дуже гарно та цікаво, добре що є такі талановиті педагоги як Ви що вміють і знають створити та донести до дітей, такий цікавий матеріал. 

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно