Підібрати матеріали:

Позакласний захід Гра ,,Що? Де? Коли? ”

Автор: Шаломова Анастасія Вікторівна

Посада: вчитель математики

Місце роботи: Гімназія

Оцініть публікацію:

Інтегрований позакласний захід  з математики, англійської мови та музики, гра ,, Що? Де? Коли? ”,для учнів 7х та 8х класів. Допоможе  у розвитку інтелектуальних, творчих здібностей, логічного мислення, уваги, пам’яті та комунікативних  здібностей учнів. Навчить  дітей застосовувати здобуті знання на практиці, розширювати кругозір, виявляти інтелектуально потужних учнів. Сформує  в здобувачів освіти почуття здорового суперництва, поваги одне до одного,  розвине вміння  в учнів співпрацювати в команді, виховувати почуття товариськості, доброзичливості, толерантності та наполегливості у досягненні мети. Розширить знання учнів в галузях таких предметів як математика, англійська мова, країнознавство ( Велика Британія) та музика, сприятиме розвитку зацікавленості до  вивчення  перелічених предметів.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує інтегрований позакласний захід з математики, англійської мови та музики у форматі гри "Що? Де? Коли?" для учнів 7-8 класів гімназії "Київська Русь" м. Києва, організований у 2018 році. Описано цілі заходу (навчальні, розвивальні, виховні, освітні), обладнання для гри та правила. Є різні категорії питань, включаючи математику (логіку), англійську мову і музику, з конкретними завданнями та відповідями.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Якимчук Олег Миколайович
Якимчук Олег Миколайович каже:
15.04.2024 о 19:12

Захід прекрасний – мови немає, міжпредметна інтеграція – теж тільки плюс, проте… 
Проте маю зауваження до ряду питань. Де-які з них просто далекі сучасній людині, де-які – суперечливі у своїм формулюванні, інші ж і просто з області некомпетентності чи із-за меж гарного тону… 

Тож про все по порядку: 
Питання 8. Якого кольору стоп – кран в поїзді та в літаку? (В літаку немає стоп – крана.)

Вірна відповідь – у поїзді – червоний, а в літаку – блакитний 😉 Саме так. В літаку є СТОП-КРАН!!! Так називається вентиль на балоні зі стисненим повітрям, яким екстрено запускають заглухлий двигун під час польоту. 

Питання 2 та 9. Чому в коня ноги, а в кішки лапи??? Да й взагалі на питання №9 я б відповів  – прикордонник з собакою.

Добило питання №13. Кругом – вода, посередині – закон. Що це таке? (Прокурор купається).
І це загадка в київській школі, а не на сільській беседі??? Де ж КУЛЬТУРА???

Сафата Аліна Сергіївна
Сафата Аліна Сергіївна каже:
12.03.2021 о 22:32

Як на мене дуже потужний, сучасний матеріал. Для математиків просто знахідка! Цей захід допоможе  у розвитку інтелектуальних, творчих здібностей, логічного мислення, уваги, пам’яті та комунікативних  здібностей учнів. Навчить  дітей застосовувати здобуті знання на практиці, розширювати кругозір, виявляти інтелектуально потужних учнів. Дякую за роботу. Бажаю Вам успіхів.

Просяник Ірина Анатоліївна
Просяник Ірина Анатоліївна каже:
11.08.2019 о 11:08

Інтегрований урок складно розробити та провести ( т.я. вимагають співпраці колег різних навчальних предметів), тому такі розробки уроків дуже цінні. Мені подобаються нестандартні форми уроків, хотілося б проводити й інтегровані уроки. Беру на замітку даний матеріал для подальшого використання.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно