Підібрати матеріали:

Пішохідні переходи в дитячому садку

Автор: Шпиця Надія Володимирівна

Посада: вихователь

Місце роботи: ІДНЗ № 14

Пішохідні переходи за межі дитячого садка мають велику цінність для зміцнення здоров’я дітей та формування рухових умінь: вміння дітей вільно ходити на відстань, природно координуючи рухи рук і ніг, перемінного рухання руками в такт ходьбі та бігу; формувати правильну поставу; розвивати фізичні якості (швидкість, спритність, витривалість, силу, окомір, гнучкість);  Рухова діяльність у поєднанні зі свіжим повітрям, сонцем підвищує захисні реакції організму дітей, загартовує їх. Навколишня природа, різноманітні враження збагачують знання, виховують естетичні почуття дітей.

Дуже важливою частиною є попередня робота під час якої потрібно навчити дітей дотримуватися дисципліни та ознайомити їх з правилами дій пішоходів на вулиці, правил поводження в суспільних місцях та на ігрових майданчиках.

Під час проведення пішохідних переходів крім оздоровчих необхідно вирішувати освітні завдання: ознайомлення з архітектурою будинків, породами дерев, поряд з якими проходять діти тощо. Тому метою пішохідних переходів є удосконалення рухових навичок та комплексний розвиток рухових якостей у природних умовах (парк, ліс, берег річки), навчання дітей орієнтуватися на місцевості.

Вікно перегляду документа
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Авторизація
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Реєстрація
*
*
*
Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 
Генерація паролю