Підібрати матеріали:

Орієнтовна схема для спостереження та аналізу уроку

Автор: Кузьма Оксана Євгеніївна

Посада: вчитель початкових класів-заступник директора

Місце роботи: Стенятинська ЗШ І-ІІІ ступенів

Оцініть публікацію:

Кожен учитель повинен уміти не лише підготувати урок, але і проаналізувати його, зробити правильні висновки. Пропонується приклад повного аналізу уроку, який можна використати як для аналізу своїх уроків, так і для аналізу колег. рекомендовано вчителям шкіл, заступникам директорів. Зробимо уроки кращими!

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Якимчук Олег Миколайович
Якимчук Олег Миколайович каже:
06.05.2024 о 21:25

Прикро пані Оксано!!!
Тей матеріал, який ви видаєте за власний наробок є давно забутим і його "реанімація" в тому недолугому вигляді, в якому ви це зробили межує з плагіатом та академічною недоброчесністю. Таку структуру аналізу уроків використовували ще десь наприкінці 90х початку нульових. Чесно кажучи знайшов майже ідентичну пустографку у власних студентських конспектах…
Ну вже хоч би оновили та осучаснили термінологію: термін ТЗН (технічні засоби навчання), який у вас фігурує не використовують з середини нульових, а от з кінці 90х почав активно впроваджуватись термін ІКТ (інформаційно-комунікативні технології) – а він у вас відсутній. Отак і вираховуємо тих, хто списуватине навчився 😉
Окремо звертаюсь до панянок Блінової Олени Володимирівни та Перемет Ольги Сергіївни – колеги, вивчайте предмет перед тим, як його хвалити чи лаяти. Іноді толерантність перетворюється в блюдолизство!!!

 

Блінова Олена Володимирівна
Блінова Олена Володимирівна каже:
30.03.2024 о 20:05

Дякую, пані Оксано, за наданий матеріал! В наш час багато джерел та ресурсів, які  надають інформацію про аналіз уроків та заходів. Але, на жаль, ця кількість не відповідає якості. Ваш матеріал мені сподобався тим, що зміст аспектів контролю  тематично розподілений, вдало  систематизований і узагальнений!

Перемет Ольга Сергіївна
Перемет Ольга Сергіївна каже:
27.03.2024 о 08:35

Із листопада 2023 року обіймаю посаду методиста позашкільного навчального закладу і в мої обов'язки входить відвідувати відкриті заняття та заняття новоприбулих та новопризначених керівників гуртків з описом. І зразки аналізів, якими користувалися в закладі мені не сподобався і в інтернеті натрапила на матеріал автора, який взяла за приклад, за що велика вдячність.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно